Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 heti genetikai vizsgálaton...

12 heti genetikai vizsgálaton 1:617 azt mondták kozepertek ez jó?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok
2019. aug. 24. 02:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mire vonatkozik? Down szindróma?
2019. aug. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kombinalt teszt, ugye?

Igen, a korodhoz kepest jonak szamit szerintem.

Ha jol remlik 38 evnel az anyai eletkor miatt eleve 1:200-rol indul az ertekeles. Ezt javitja, vagy rontja a vereredmeny es a tarkoredo erteke.

Az esetedben biztosan jo lett a vereredmeny es a tarkoredo is, hiszen kb 1:200-rol 1:617-re csokkent le az esely.

2019. aug. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az életkor nem ront ennyit az eredményen.37 évesen 1:5000 volt az eredményem.Gondolom, már a korod miatt is küldtek genetikushoz is, ő majd a tapasztalatai alapján ajánl vagy nem valami kiegészítő vérvételes tesztet esetleg. Vagy az uh vagy a vérvételi eredmény nem volt jó annyira.
2019. aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vérvétel eredménye jövő héten jön meg. Kombinált teszten voltam
2019. aug. 24. 10:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kombi tesztnel csak akkor mondanak eredményt ha túl vagy az uhn+megvan a vérvétel eredménye.Ennek az értéknek önmagában semmi értelme, nem is hallottam olyat soha hogy csak uh alapján bármit is mondták volna kombi teszt esetén.
2019. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Külföldön élek itt ezt mondták és ha megvan vereredmeny felhivnak majd
2019. aug. 24. 12:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbálj esetleg az adott ország valamilyen fórumán érdeklődni, hátha ott tudnak segíteni.Vagy írd ki az ország nevét, hátha valaki úgy többet tud mondani neked.Itthon nem mondanak semmit míg nincs meg az ultrahang és a vérvizsgálat eredménye, mert kombinált teszt pont arról szól, hogy a kettő együtt ad egy arányszámot.
2019. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ausztriába élünk. Első terhességnel úgy volt ahogy írtad felhivtak kB 1 hét után és akkor mondták. Most viszont elmondta az ultrahang eredményt és hogy a vervizsgalat után ez változhat de majd felhivnak.
2019. aug. 24. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Furcsa, hogy igy ket reszletben ertekelik ki a vizsgalatot. En sem Magyarorszagon elek, de nem igy csinaljak.

Mindenesetre amit irtam, az tovabbra is all, foleg ugy, hogy ezek szerint ebben az eredmenyben csak az anyai eletkor es a tarkoredo meres van benne.

Biztosan jo lett a tarkoredo meres, hiszen mar az is lenyegesen javitott a korod miatti kockazaton.

De gyakorlatilag ezzel igy fogllkozni meg nem kell, a vegso eredmeny lesz erdekes, amikor mar a verteszt is benne lesz.

Ha az is jo, akkor ebbol meg siman lehet egy a tobbezerhez is, vagyis alacsony kockazat.

Vard meg azt, mert igy ebben a formaban semmi ertelme a kozepes kockazat miatt aggodni.

2019. aug. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. aug. 25. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!