Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen barnázás?

26 hetesen barnázás?

Figyelt kérdés
Ma kitöröltem és enyhe barna folt volt dél körül a papíron. Dokimmal beszéltem, azt mondta, nem kell ügyeletre mennem, holnap álljak meg nála. Nagyon félek, mi lesz. Volt másnak ilyen?

2019. aug. 26. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 és 16 hetesen volt barnázásom, aztán vérzésem.Én azonnal mentem a kórházba.Szerintem a dokid részéröl felelőtlenség volt azt mondani, hogy várj egy napot, majd rádnéz.
2019. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
25.héten először barnáztam aztán meg volt egy kevés piros vér.Én el is felejtettem felhívni az orvosom:) Bementem a 10 percre lévő kórházba ,hogy nézzenek rám.Bent fogtak megfigyelésre 2 napot, aztán hazaengedtek.Kérdezgettek, hogy mit csináltam, szex volt e előtte nap vagy olyan tájt.De nálam végül is csak annyit mondtak valószínűleg valami hajszálér repedhetett meg nem találták az okot és nem is volt baj.Viszont mivel flegma volt az ápolónő nekiálltam az orvos előtt mentegetőzni ő meg kapásból azt mondta, hogy jól tettem, hogy jöttem minden vérzésnél tegyem ugyanezt, mert terhesen a vérzés nem normális.
2019. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is mentem vele ügyeletre és nekem ott egy nagyon rendes doki mondta, hogy valójában nagyon gyakori eset. És az esetek 95%-ban nem tudják az okát. Eleve vérbő most minden odalent elég ha elpattan egy kis hajszálér, ahogy már más is írta.


Viszont az is tény, hogy ha történik valami a babáddal, akkor a fent említett statisztika nem lesz vigasz..

2019. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bementél végül? Hogy vagy azóta?
2019. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mentem be, hallgattam az orvosomra. Azóta nem volt semmi szerencsére.
2019. aug. 26. 22:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok mit mond holnap.
2019. aug. 26. 22:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd írj!
2019. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem szex után volt ilyen enyhe vérezgetés a 16. hét körül és kb. 2 hétig tartott. Kiderült, hogy ilyenkor nagyon vérbö a méhszáj és ez sérülhetett meg, de semmi baj nem lett belöle. Viszont mindenképpen nézrsd meg.
2019. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező?Hogy vagytok?Remélem minden rendben van!
2019. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Méhnyak 2000, pihenjek többet, egyébként igen :)
2019. aug. 27. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!