Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Munkám miatt kiszeretném...

Munkám miatt kiszeretném íratni magam táppénzre.14hetes vagyok viszont nem tudom mert mindenki mást ír mond, h nőgyógyásszal kell kiíratnom magam vagy a háziorvos ír ki?

Figyelt kérdés
Mikor voltam háziorvosnál már ki akart írni akkor mondtam még ne, most viszont szeretném. Elég hozzá mennem?
2019. aug. 29. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem, a háziorvos csak szakorvosi (nőgyógyádz) javaslatra vehet fel 9-es kódú táppénre.
2019. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász ír egy papírt, hogy táppénzre vétel javasolt, és azzal ír ki a háziorvos. Nálam legalábbis így volt
2019. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy volt ahogy az előttem válaszolók írták!
2019. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk kiír a javaslat nélkül is a házidoki
2019. aug. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem is kiírtak 14. héttől. A terhességem magas rizikóba tartozik, valamint régóta ismer a doki, tudja hogy vendéglátózok.

Azonnal mondta, hogy ha tudok menjek minél előbb táppénzre. Nem kellett kérvény se semmi.

2019. aug. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem háziorvos írt ki.
2019. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ma voltam.Kiírt volna simán házi orvos is mert elöl mélyen tapadt meg a méhlepény de biztosra mentem mert annyian írtátok és nőgyógyásznál inditottam a napot😊!Köszönöm Mindenkinek😘
2019. aug. 30. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!