Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a kérdés ostoba, de...

Lehet a kérdés ostoba, de felteszem?

Figyelt kérdés

Rajta vagyunk a baba projekten a férjemmel és régebben még nekem azt mondta a nogyogyaszom, hogy a női nemi szervet nem is lenne fontos minden fele tusfurdokkel mosni, elég a tiszta langyos víz. Na hát még is örülnék ha ennyiből állna a tisztálkodásom ott lent, bár nyilván a sok kemikalia nem tesz jót.

Szóval és most jön a lényeg! Miután együtt voltunk a férjemmel, el szoktam menni egy fél órával utána fürdeni és hát nyilván ott is tusfurdovel megmosakszom. Nem zárom ki annak a lehetőségét, hogy a hab a hüvely kezdeti szakaszába bejut, mert nyilván ki nem mosom a hivelyem, miért is tenném, és amúgy is baba a cél, de ha a tusfurdo tusolas közben bejut a hüvelybe, az tudja karositani a spermiumok amik bent vannak?

Ha hülye a kérdés, bocsi, de már egy ideje foglalkoztat ez a kérdés és hátha van itt olyan aki érdemi választ tud adni, gunyolodas helyett.

Köszönöm előre is!



2019. aug. 30. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Szex után fél órával már a méhszájon túl küzdenek a kiskatonák a petesejt felé.

Viszont a tusfürdő rontja a ph-t, és könnyebben lesz hüvelygombád, ami már sok kalamajkát okozhat akár a terhesség alatt is.

Intim szappan vagy tiszta, langyos víz elég.

2019. aug. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes kérdés de ilyet még nem is hallottam 🤷‍♀️ másrészről ha felálsz akkor ki is jön egy adag ha belegondolsz :D vagy is legalább nálam, még is kismama vagyok
2019. aug. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sosem volt szerencsére huvelygomban, viszont egy rossz rákszűrés eredménye miatt az orvosom eltiltott az intim mosakodoktol, mert hogy ugyanolyan káros hosszú távon mjnt bármelyik tusfurdo.

Amúgy nekem is nyilván kifolyik, de azért józan paraszti ésszel belegondolva, marad még spermium jócskán a hüvelyben ezután is, nyilván kisebb mennyiségben, ami már nem tud kifolyni.

2019. aug. 30. 07:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A spermának mindegy, amennyi kell, az már az akció pillanatában sokkal mélyebbre jut, mint amit ki tudnál mosni, akár akarattal (ami meg később kifolyik, az csak a "felesleg" - az ondónak nagy része nem a szabad szemmel nem is látható spermiumokból áll, de még azokból is normálisan egy alkalommal több millió van versenyben).

És igen, elég a langyos víz, mert a szappan felborítja a hüvely PH-ját, ami kedvez a gombának.

2019. aug. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Babától függetlenül: ha nagyon mosni akarod "belül" is, akkor ne a tusfürdőt dörzsöld oda, legalább higítsd fel vízzel, hogy ne legyen olyan tömény.
2019. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Ohh, ha ideges lennék, az nagyon nem így nézne ki. Teljesen kulturáltan válaszoltam egy ostoba kérdésre.
2019. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti! Eszem ágában sincs kimosni magam főleg nem tusfurdovel, de nem érzem magam tisztának, ha csak langyos vízzel mosom meg magam szex után vagy bármikor ott. Irrigalni meg sosem szoktam semmivel.

Utolsó! Akkor már oké, hogy én nem a kamionos feleség vagyok 😄? Amúgy nem értem ezt az oldalt. Ha az ember kulturáltan tesz fel még ha egy butus kérdést is, akkor is lehurrogja a sok nagyon okos, nagyon kemény nő, akik nyilván itt élik ki a frusztráciojukat név és arc nélkül mert valószínűleg otthon el vannak nyomva.

Nos, aki érdemben válaszolt a kérdésemre, köszönöm,az idegbeteg válaszoló válaszait innentől levegőnek veszem. Tisztelettel!

2019. aug. 30. 10:16
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy törölték az idegbeteg kommmentelo válaszát 🙂!
2019. aug. 30. 10:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod kimosni a spermát és ne is nyúlkáljál bele, bár gondolom ez alap, nem baj, ha tusfürdövel mosod, főleg, hogy mással neked nem is lehet.
2019. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dehogy nyulkalok 😄😄😄😄😄! Ki az, aki az tusfurdos ujjal mossa a huvelyet, ami alapból önmagától tisztul? Jesszus!
2019. aug. 30. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!