Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek korai 20-22hetesen...

Szerintetek korai 20-22hetesen 4D ultrahangra menni?

Figyelt kérdés

Még csak 17 hetes, de már fobtolgatom, mikor érdemes elmenni 4d ultrahangra.

Nem akarok túl későn se menni.


2019. aug. 30. 17:24
 1/4 khniki ***** válasza:
100%
Inkább 24-27 között érdemes, ilyenkor még nagyon nyüzüge szegény, nincs rajta babaháj. Később már jobban látni a mimikáját is.
2019. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most voltam 25 hetesen. Mikor mondtam a védőnőnek, húzta a száját, mert szerinte korai. Viszont mikor elmentünk az ultrahangra, mondta a szonográfus hölgy, hogy jó, hogy nem később mentünk, mivel a mellső falon tapad a méhlepény. Ha később megyünk még ennyi sem látszott volna. Ha neked is ott tapad, szerintem 23-24 hét az ideális. De egyébként 25. héttől javasolják.
2019. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Minden ultrahangot olyan izgalommal várok,, hogy láthassam kicsit. És ezt is nehéz lesz kivárni 😃

2019. aug. 30. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Én voltam 24 hetesen az nem volt nagy élmény úgymond, többet reméltem. Aztán voltunk 28 hetesen mert mondta a szonografus hogy ott körül alakulnak ki a kis zsirpárnák a pofiján, és az már teljesen más volt valóban. Minden kis vonására rá lehetett ismerni ahogy megszületett és aközött a kép között ☺️
2019. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!