Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki kórházba került...

Volt aki kórházba került vészes hányással? Meddig kellett bent feküdnötök?

Figyelt kérdés
5+3 hetes terhes vagyok, kb 1 hete vagyok rosszul, az utóbbi napokban 10-15x hánytam, így ma bejöttem a kórházba, megállapították hogy elég durván kiszaradtam. Infúziós kezelést kapok, de már az első adagnál jobban lettem, azóta nem is hánytam és a folyadék/szilárd étel is bent marad. Volt valaki így? Ha igen titeket hány nap után engedték haza? A tünetek vissza tértek?
2019. aug. 30. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülésig volt. Ennek ellenére csak 29. héten kerültem be és a 36.-ig vártak a császárral. A 12. hét után már kaphatsz valami értelmesebb gyógyszert ha szükséges.
2019. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár én más miatt voltam, de az egyik szobatársam emiatt. Elég sokáig volt bent, bár ő egyfolytában hányt, aztán végül már valami nyugtatót adnak neki, mert mint kiderült pszichés dolog volt ez nála.
2019. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy pénteki nap kerültem be és a következő hét csütörtökén mentem haza. Nekem nem hatott ilyen jól az infúzió mint Neked. Bár sokat javított de amelyik nap hazamentem még akkor is hánytam, de csak reggel. Ez kitartott kb 3-4 napig, majd visszajött a többszöri hányás annyi különbséggel, hogy a víz bennem maradt. Ugye előtte semmi, ha egy korty vizet ittam is már mehettem a wcre.. kb 15 hetesen már ehettem, de nem akármit és olyan 20. héttől már minden bennem maradt.( cukorterhelésnél az a lötty kijött belőlem, de ezen kívűl már több hányás nem volt.)


Kitartást Neked!

2019. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, remélem hogy nálam is normalizálódik majd a helyzet, mert nagyon kimerítő ez az időszak így :(
2019. aug. 31. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!