Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pelenkára csiptethető legzesfi...

Pelenkára csiptethető legzesfigyelore lennék kiváncsi . Kinek melyik vált be, megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Snooza-go. Nagyon komolyan kell venni és érdemes megvenni egyet. NEkünk jelzett.
2019. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Snuza Pico van, lassan egy éves a kisfiam, egyszer jelzett, amikor rosszul rögzítettem. Én elégedett vagyok vele.
2019. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Snuza Pico. Nagyon-nagyon szeretjük! A kiságyában van rendes kétlapos AngelCare, de viszonylag sokat utazunk, sokat megyünk a nagyszülőkhöz, sokat alszik napközben az udvaron és ilyenkor ugye csak a Pico van rajta. Hason alvó a lányom és rendszeresen úgy alszik, hogy belefúrja az orrát a matracba (fizikailag nem értem, hogy kap úgy levegőt, de ha elfordítom a fejét, visszafordítja...), úgyhogy nekem nagy megnyugvást jelent. Egyszer jelzett csak, amikor annyira meleg volt, hogy egy szál pelusban aludt és a nagy éjszakai forgolódásban kilazult a pelus dereka, nem érzékelt és beriasztott. Azóta egy nagyon vékony, szinte háló vékonyságú ujjatlan bodyban alszik, ha ennyire meleg van, azzal meg természetesen nincs ilyen gond. De már ugye forog a lányom, abszolút nem zavarja, simán alszik úgy is, hogy rajta fekszik. Szeretem az appot is, a másik szobából rá tudok "nézni" hogy minden oké-e, mert pl. a szobaajtó kinyitására vagy lámpafényre azonnal ébren van. A másik plusz, hogy hőmérsékletet is mér, mikor oltás után belázasodott, egész nap rajta volt és szépen riasztott is, mikor felment a láza. Éjszaka pedig egyszer akkor jelzett, mikor nagyon lecsökkent a hőmérséklete (tönkrement a hálózsákjának a cipzárja és kimászott belőle álmában). Úgyhogy én eddig mindig mindenkinek ajánlottam, szerintem eszméletlen nagy találmány, megér minden forintot a borsos ára ellenére.
2019. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!