Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák,...

Vannak itt olyan kismamák, akiknek erősebb az arcpihéjük? Hogyan tüntetitek el?

Figyelt kérdés
Korábban szőkítettem, sajnos ilyen vagyok, halvány barnán latszik az arcszőrzetem, nemcsak bajusznál, hanem oldalt is a pajesz résznél. Nagyon fehérbőrű vagyok, így még jobban látszik. Egy hónapja nem szőkítettem, így már elég csúnya és észrevehető, emiatt pedig gátlásos vagyok. Még csak a terhességem elején járok, igy szeretnék vele valamit kezdeni. Van valami ötletetek?
2019. aug. 31. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán a legjobb megoldás a gyanta.Vannak ilyen szőrtelenítő krémek is,de akkor hamar visszanő.
2019. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Veet arcgyanta csíkjait használtam. Egyszerű és hatásos.
2019. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen gyakran használod második válaszoló?
2019. aug. 31. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos neked a terhesség alatt erősödött meg nagyon. Én is vettem Veet arcgyantát, de iszonyatosan kipattogtam tőle, csupa-csupa kiütés voltam napokig. Úgyhogy én gyantaszalonba mentem, ott hipoallergén gyantát kértem és azzal nem is gond. Havonta egyszer mentem amúgy.
2019. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Kb 3 hetente használtam. De ppntosan nem emlékszem. Csak arra hogy elég sok ideig tartott hogy nem kellett. Viszont ahogy utánam írtàk hogy kipattogzott a bőr(nekem szerencsére nem), érdemes egy csíkot kipróbálni tesztelésképp.
2019. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2019. aug. 31. 16:49
 7/7 anonim válasza:
Van itt aki a szemöldökborotvával (dermaplaning) próbálkozott? Mik a tapasztalatok?
2020. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!