Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megrövidült méhnyak, nyitott...

Megrövidült méhnyak, nyitott külső méhszáj,1-es fokban érett méhlepény. Meddig húzhatjuk, hogy ne induljon meg a szülés?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok, a fenti probléma miatt szigorú fekvés és napi három magnézium ajánlott. Kihúzhatjuk még így legalább a 36.hétig? Volt valaki hasonló helyzetben és nem lett koraszülött a babája?

2019. aug. 31. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen ki húzod ha betartod az orvos utasításait. Ne aggodj rajta az nem tesz jót. Tudja a baba hogy neki mikor kell jönni.

Engem kerek 40héten haza küldött a doki hogy szimulálok meg se néztek csak nagy könyörgésre és kiderült hogy a baba bele kakilt a vízbe és hiába nem csinált nagy fájásokat ő tudta hogy ki akar jönni. Úgy hogy nagy sürgetve meg született.

2019. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ezekkel a paraméterekkel 41+4ig húztam. Igaz, valószínűleg el is volt számolva a terhesség,mert egyáltalán nem voltak a lányomon a túlhordásra jellemző dolgok (ráncos bőr stb)
2019. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Van aki 20-23 hetesen van ilyen adatokkal. Nem utal ez mèg koraszülèsre.
2019. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél 41+3-nál indítottak. Mondjuk ő tuti elvolt számolva. Most a másodiknál már 20. hettol 2100 az érték. Most vagyok 26 hetes, eddig nem változott. Magnéziumot szedem,de van egy 2,5 évesem, nem igazán tudok pihenni. Nyilvan ezzel nem vagyok egyedül, de szerintem megfelelo ideig ki fogod húzni. :) Kitartas! :)
2019. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A harmadik válaszolónak üzenem, hogy de! Olyannyira koraszülésre utal, hogy egy hete a kórházban vagyok infúzióra kötve. Pedig mindent betartok, amit az orvos mond, a terhesség első percétől kezdve. Csak enni és wc-re kelhetek fel.
2019. szept. 3. 05:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Kitartást,kedves kérdező! Én is voltam visszatartáson a 30.héttől,de kiengedtek pár hét múlva! Aztán meg mikor szülni kellett volna,olyan jól érezte magát,hogy gondolta magától nem jön és indítani kellett :)

#2. voltam

2019. szept. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. Remélem, nem bújik ki hamarább a baba...
2019. szept. 3. 10:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy azóta? Mi újság?
2019. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm, jól sikerült a visszatartas, még mindig egyben vagyok. Vasárnap kellene elvileg megszülnöm. :)
2019. nov. 7. 06:36
 10/10 A kérdező kommentje:
November 13-án megszületett a kislányom. :)
2019. nov. 16. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!