Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
6 óra körül vettem be a gyógyszert ahogy szoktam és kb este 11-kor szeretkeztünk a barátommal és belém élvezett. Lehetek így terhes? Egyetlen bogyót sem hagytam ki.

2019. szept. 2. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2019. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Milyen gyógyszert? Ha a fogamzásgátlóra gondolsz,akkor az nem gyógyszer. Es tudod egyáltalán miért szeded? Mert úgy tűnik nem
2019. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha tényleg szeded, nagyjából egy időben is, nem hagytál ki egy szemet sem, nem kellett egyéb gyógyszert bevenned, nem ittál alkoholt és nem volt hányásod/hasmenésed, akkor nem
2019. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Képzeld,vannak terhességi tesztek.
2019. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan kivagyok ezektől a kérdésektől. Remélem nem hiszed azt, hogy csak mert hatkor veszed be, a hétórai altustól már terhes lehetsz. Mondjuk nem lepődnék meg.
2019. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

??? Ezt nem értem, a fogamzásgátlót nem azért szedi az ember lánya, h beléélvezhessenek teherbeesés nélkül...? De komolyan...

Viszont figyu, van egy tuti tippem: hajtogasd szét azt a kis papírkát, amit olyan jó poénnak tartanak a dobozba tenni a gyógyszergyárak, és olvasd el... (az esetek 99,9999%-ában “betegtájékoztató” néven fut) akkor megtudod.

(Spoiler alert: nem).

2019. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Szexeltél? Lehetsz.
2019. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2019. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Aki úgy szedi be a fogamzásgátlót, hogy azt sem tudja, mire jó, annak nem merném kijelenteni, hogy nem. Olvasd el a betegtájékoztatót és az alapján próbáld eldönteni, hogy mindent jól csináltál-e, mert ha ennyire nincsen fogalmad róla, akkor becsúszhatott olyan hiba, amire nem is gondolnál.
2019. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Huh. Mindenképpen érdemes lenne művelődnöd picit a témában, mert annál, hogy nagyon nem tudsz semmit a fogamzásgátló tabletta működéséről (már ha ezt érted "gyógyszer" alatt), már csak az lenne rosszabb, ha tudatlanságod miatt terhes leszel, mert így biztosan nem lennél elég jó anya. És ezt nem bántásból mondom, hanem majdani gyerekeidért aggódva.

Elsőre itt tudsz tájékozódni (de lehet, hogy nem ártana elővenni az iskolai tankönyvet): [link]

2019. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!