Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges? Létezik, hogy a...

Lehetséges? Létezik, hogy a folyás egyszerre víz szerű is és fehérkrémes állagú is egyszerre vagy a magzatvíz szivárog?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem nem magzatviz volt. Nekem is ilyen volt. Nem tudom van-e köze hozzá, de ekkor nekem már nyílt a méhszáj mindkét babával, mondjuk 38-39 hetesen sokat nem jelent, csak ha nem lennél 36-37 hetes. Én megvettem a szivárgást jelző betétet, talán Loritan a neve vagy vmi hasonló.
2019. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, 39hetes terhes vagyok, de ugy tudom meg nem nyilik a mehszajam...
2019. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem vizes fehér,krémes közepű folyás volt a bugyimon 1 nap 2.alkalommal. Akkor gyanaakodtam, bementünk a kórházba, és nekem a magzatvíz volt.
2019. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vizes folyás akár vizelet is lehet. Ilyenkor már nagy nyomást gyakorol a baba feje a hólyagra. Észre sem veszed, és néha elcseppen a vizeleted.
2019. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
23 hetes vagyok
2019. szept. 4. 09:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mindkét gyereknél középidőtől nagyon bő vizes folyásom - nem magzatvíz volt, és nem is pisi (azért lehet érezni, honnan jön és milyen színű és szagú, és főleg akkor fordult elő, ha hosszabb ülésből felálltam vagy váratlanul séta közben, szóval nem erőlködésre vagy tüsszentésre, meg hát egyébként hálistennek nem volt gondom a visszatartással). Elvileg lehet kapni magzatvíz-jelző betétet, akkoriban én nem találtam gyógyszertárakban kérdezősködve, úgyhogy maradt a nődokinál kérdezősködés.
2019. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!