Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz szivárgás folyamatos?

A magzatvíz szivárgás folyamatos?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
igen lehet folyamatos is ha fent reped meg a burok mert akkor nincs hol ki folyjon egyből csak szivárog de ha lent reped meg akkor először jön egy kicsi aztán megint egy kicsi és egyszer csak zúdul ha szerencsés vagy akkor jön egyszerre az egész, változó
2010. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Én 35 hetes terhes voltam,mikor elkezdett folyni a magzatvíz.Azonnal mentem a klinikára, bent is tartottak, 2 nap múlva szültem, addig folyt bizonyos időközönként a magzatvíz továbbra is. A gyermekem teljesen egészséges,és hüvelyi szülés volt. :-)
2010. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok bocs hogy bele turkálok a kérdésbe de kíváncsi vagyok hogy neked fent volt megrepedve a burok és azért csak időnként folyt ezt én onnan tudom hogy általában így van mert voltam egy párszor már a kórházba és volt egy kismami akit császároztak és mikor elkezdték a császárt akkor kérdezte a dokija hogy mióta folyik a vize mert hogy fent meg van repedve a burok és ezzel nem nagyon szoktak foglalkozni a kismamák mert nem tudják eldönteni hogy folyás vagy szivárgás .
2010. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
38 hetes és 5 napos vagyok, de úgy tűnik nem magzatvíz volt, mert már lassan eltelik 12 óra mióta nincs semmi. Reggel a pisi után folyt ki vmi 3szor sztem a hüvelyemből jött. Utána volt derék fájás de már az is elmúlt:(
2010. júl. 14. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!