Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beutalót kapram vérvételre...

Beutalót kapram vérvételre egyik a vérkép, vércsoport és hepatitisre. Ott azt mondták, h. a hepatitis az egy hónap múlva lesz kész. Olyan sokára?

Figyelt kérdés
A vérkép papirom megvan a vércsoportra külön papírt kapok vagy a vérképen kell keresnem?vagy az is késöbb jön? Mert azt nem kaptam meg.
2019. szept. 4. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Vercsoport is kulon papir, nekem 1 het volt. A hepa hosszabb volt mert mashol vizsgajak a vert az 2-3 het volt
2019. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, hosszabb idő, amíg a hepatitis eredmény megjön. Nekem is 3 hét volt...
2019. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul nekem az a hazidokihoz ment. Szóval meg azért is külön kellett elmennem.
2019. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen nekem is a háziorvoshoz megy és ott csak a vérképet kaptam.Vércsoportot még nem,pedig azt hittem,hogy egyszerre jön meg .Azért is kérdezlek titeket,h.nálatok hogy volt.Akkor vissza kell mennem lehet csak elfelejtettek oda adni
2019. szept. 4. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem , nálam egész kacifántos volt. A labort másnap átvehettem én a kórházban. A vércsoport a gondozóba ment, ott kaptam meg a következő terhesgobdozason, a nemibeteg szűrések meg a házi orvoshoz. Áhhh nincs ez túlbonyolítva kicsit se 😂🙈
2019. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Katasztrófa🤣🤣😭😭és meg csodálkoznak ha magas a vérnyomásom🤣🤣
2019. szept. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!