Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló értékekkel valaki?...

Hasonló értékekkel valaki? Nifty teszt vélemények? Kinek mi a tapasztalata? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tömören: 12-13. heti uh-n tarkóredő 3,18mm, 3,2re írták,mondtáh, ha megjön a vérteszt eredménye és negatív akkor rendben vagyunk. Negatív lett.

Életkori kockázat: 1:1333

Down:1:1903

Edwards: 1:10.000


Papp : 2.62 mom

Szabad béta hcg: 2.05 mom


Háziorvosom szerint jók a leleteim. Védőnőnél voltam tegnap aki bogarat ültetett a fülembe. Hogy hát ő azért csináltatna egy Nifty-t vagy Prenát, mert akárhogy nézzük a nyaki redő magas stb. stb. De tipik olyasmi nő, hogy túl akar lenni a dolgán és kész.Holnap megyek a nőgyógyászhoz, mielőtt intézkedem tovább természetesen érdekel a véleménye. Kérdésem, van valaki hasonló értékekkel? Milyennek látjátok az enyémet? Nifty teszt vélemények? Nem szeretném túlaggódni a dolgot amíg nem muszáj.



2019. szept. 5. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Életkori kockázat: 1:240


Down:1:2700


Edwards: 1:10.000

Patau :1: 5000


A vérvétel eredményeire nem emlékszem.Engem a korom miatt tovább küldtek genetikushoz, aki a családban felmerülő szívbetegségek miatt egy + szív uht ajánlott a 18.héten.Ezen kívül semmit.Nem emlékszem biztosan(majdnem 3 éve volt), de szerintem a te eredményeid az alacsony kockázatba tartoznak.Várd meg mit mond az orvos.Ha nagyon elbizonytalanodtál csináltass egy tesztet ha megengedhetitek magatoknak.

2019. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elmennék egy PROFI ultrahangra, pl Hajdu Krisztinához, vagy Győrfi Mátyáshoz. Utóbbihoz előbb van hely.
2019. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!