Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor terhesen jött az...

Amikor terhesen jött az elején az émelygés, hányinger, az hogy volt nálatok?

Figyelt kérdés

Ez nyilván azoknak szól, akiknek volt ilyen panasza. És tudom, hogy mindenkinel más, ezért szeretném, ha minél többen írnátok le 😊.

Szóval egyik reggel úgy ebredtetek, hogy futás a WC-re? Vagy csak rossz volt egész nap a gyomrotok és nem tudtatok igazán enni? Szóval így az első tényleges rosszullétre gondolok, hogy hol és hogy tört rátok. Én még előtte vagyok és csak fel szeretnék készülni 😁.



2019. szept. 6. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem is volt igazán az a futok a vécére, és loccs. Inkább az üres öklendezés, ami megszűnt, ha elmentem abból a közegből, ahol éreztem. A 7. héttől a 15. hétig gyűlöltem a kávé szagát. Ami fura, mert előtte függő voltam, és nem értettem, hogy ez a kellemes, jóízű "megmentő" hogyan válthat ki belőlem undort, akkor éppen azt éreztem, mintha nem is kávé szaga lenne. Nem tudom elmagyarázni, bonyolult még nekem is :D

De ez csak a kávéval volt így és a 15. hét után ugyanúgy megittam, mint régen, de persze csak módjával. A húst viszont egész terhességem alatt nem tudom megenni, valahogy más az íze, holott régen szerettem. Nem undorodom tőle, csak nem kívánom, hogy megegyem.

Erre nem tudsz előre készülni, sose lehet tudni, milyen dolog hozza ki belőled, majd meglátod :)

28 hkm.

2019. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én fokozatosan napról napra lettem egyre rosszabbul, a 7.héten lett a csúcspont, onnantól minden szag rossz volt, hánytam mindentől, egész nap váltakozott a farkaséhség és a hányás, néha el is ájultam és nagyon aluszékony is voltam. Az 5.hónapig szenvedtem aztán fokozatosan jobb lett és elmúlt.
2019. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első! Igen, tudom, csak inkább felkeszulok a rosszra, aztán hátha pozitív csalódás ér 😂.
2019. szept. 6. 10:04
 4/15 A kérdező kommentje:
Uh kettes. Az kemény lehetett.
2019. szept. 6. 10:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem csak az elején jött , de valóban a legrosszabb a 6-ik héttől a 14-ik hétig volt. Egésznap hánytam. Ez napi 6-8 vagy akár több hányást is jelentett. Gyógyszert szedtem. Semmi nem maradt meg bennem, konkrétan semmi. Nagyon legyengültem, férjem támogatott , lábon nem tudtam megállni, de a hányás csak egy dolog volt a napi szintű fejfájás szédülés és többi szépség mellett. :D
2019. szept. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok, a hústól, kávétól én is végig rosszul voltam, sőt szinte minden parfümtől. :)
2019. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag a nap bármely szakaszában előjött, sokat hánytam és nem múlt el, hanem kisebb-nagyobb szünetekkel az egész terhességemet végigkísérte. Tehát még a végén is volt hányingerem, vagy éppen hánytam is. A 7. héten kezdődött egyébként.
2019. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Rám hirtelen jöttek a rosszullétek volt hogy éjszaka arra keltem hogy szédülök és hányingerem van. A péktermékekre és csókra egyszerűen nem bírtam ránézni. Párszor hánytam is az is hirtelen jött szóval futottam a wc-re :D
2019. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csókra csokira :D

37 hkm

2019. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor sokatoknak nem volt egy setagalopp a terhesség!
2019. szept. 6. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!