Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta terhes vagyok nem birom...

Mióta terhes vagyok nem birom annyit enni mint mikor nem voltam terhes . Sokkal kevesebbet eszek ez baj lehet?

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhességkor, főleg az előrehaladott állapotban jobban nyomódik a gyomor. Persze úgy is teleeheted magad, csak utána meglesz a böjtje. Mellesleg a a terhesség alatt fokozottabb a savtermelés, ez is okozhat étvágytalanságot.
2019. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem baj. Ha egyébként rendes súlyod van, nem vagy alultáplált, akkor a baba úgyis a szervezetből elveszi azt, amire szüksége van a fejlődéshez, nem kell hozzá neked sokat enni. Én 3 kg-al voltam kevesebb szülés után, mint amennyivel a terhességet kezdtem, a 38. héten született meg a kisfiam közel 4 kg-al, az egész terhességemet szinte végig hánytam vagy hányingereztem, minimálisat ettem. Mondjuk túlsúlyos voltam, de ezt csak azért írom, hogy lásd, hogy ha te magad nem vagy egy nagyon vékony alkat, akkor minden gond nélkül tud a baba megfelelően fejlődni. És lehet, hogy most rosszullétes vagy, aztán ha azon túljutsz, akkor meg rendesen visszajön az étvágyad, vagy éppen túlságosan is jó lesz. :)
2019. szept. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem baj


Az elején és a vége felé különösen voltak ilyen gondjaim.

Mégis felvsúszott a 15 kg

2019. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. De azért igyál eleget arra figyelj. Esetleg ha -bírod a gyümölcsleveket, nem csinál savat, nincs cukrod, egy-egy pohárral nyomj le.
2019. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!