Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek olyan hogy...

Volt már valakinek olyan hogy menszesz szerint 9hetes terhes volt de csak később indult be a szívműködést?

Figyelt kérdés
Ma voltam megint orvosnál és nem volt még szivhang de nő folyamatosan és azt mondta a doki hogy 1 hét múlva menjek vissza... szerintetek van meg esélyem? Kinek mikor indult be legkésőbb? Nagyon el vagyok keseredve annyira vártuk a babát és most meg bele is éltük magunkat...

2019. szept. 6. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 4 kédőbb fogant 2-3 héttel, szóval ha ezt nem tudtam volna, akkor így lehetett volna velem is akár. 😊
2019. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy később indul be. Olyan van maximum, hogy kisebb a terhesség, mint amennyi a menzesz alapján lenne, mert később fogant. De ilyen esetben az embrió is kisebb vagy nem is látszik még.

Ha mérhető CRL van már, és nincs szívműködés, akkor nem is lesz. Ha azt írták, hogy CRL nem látható vagy csak sejthető, akkor lehet, hogy csak túl picike, azért nem látszik.

2019. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az orvos is azt mondta hogy foganhatott később is.. 27mm és petezsak benne szikholyag és 3mm és embryo
2019. szept. 6. 17:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szabályos a ciklusod akkor simán lehet ,hogy ezután indul be még csak a szíve.Nekem nagyon hosszú ciklusaim voltak menstruáció szerint a 11 héten mentem, aztán 7. hétre jött ki az uh szerint.Ha egy héttel előbb megyek talán még szívhang se lett volna.Még reménykednék a helyedben.
2019. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem se volt szabályos mióta volt egy spontan vetelesem... volt olyan hogy 2hetet késett a menszeszem.. megnyugtattál most nagyon és koszonom a válaszod!!!!!😘
2019. szept. 6. 18:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért még meg köszönném ha írnátok hasonló helyzeteket :)
2019. szept. 6. 18:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel 10 nap van a mensink közt, ő 11+4 én 16 hetes terhes vagyok


....


Teljesen máskor fogant neki, mint a menzesze alapján kellett volna. Nekem középidős volt.

2019. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Erősen határon vannak ezek az értékek. Nagy a petezsák a CRL-hez képest, felső határon van, talán túl is azon. Azonban az orvos jól tette, hogy visszahívott, mert ez alapján nem egyértelmű, még van valamennyi remény. Azonban nem élném bele magam egyelőre a helyedben, mert az indulás döcögős :(


Drukkolok.

2019. szept. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 momoka 2002 ***** válasza:
Nem tudom tervezett volt-e a baba,de ha mar volt 1 vetelesed gondolom igen. Mi is 3 evig "probalkoztunk" de az elso ev foleg arrol szolt,hogy megismerjem a ciklusom a jelekbol mindig tudtam pontosan (1-2 nap)mikor volt ovum igy minden terhessegemet tudtam mikor fogant. Igy ha a 6-7. Heten nem volt szivhang mar nem remenykedtem. Voltbhogy a 32. ciklusnapon volt ovu. Szoval 2 hettel kesobb mint a nagykonyv szerint. Van ra esej,de nagyon kicsi.szoritok. De legkozelebb kovesd a ciklusod,igy fogod tudni mikor fagan a pici es nem lesz bizonytalansag.
2019. szept. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben nem akkor fogant, ami a nagy könyvben le van írva vagy baj van. A babák egyformán fejlődnek, 6 hét után már van szívhang. Ha neked nincs 9 hetesen, akkor vagy nem is lesz és baj van, vagy jóval később estél teherbe és akkor viszont nem ennyi idős terhes vagy, hanem hetekkel kevesebb.
2019. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!