Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki járt már hasonlóan?...

Valaki járt már hasonlóan? Halvány pozitív terhességi teszt + halvány, szinte átlátszó vérzés.

Figyelt kérdés

a nemvárt napján halvány pozitív lett a teszt, másnap is, harmadik napra jelentkezett egy kevés, halvány vérzés. Járt már valaki így? Lehet ebből még egészséges, kihordott terhesség? Holnap fogad csak az orvos...

(Eleve látni fog valamit már az ultrahangon ilyen korai időszakban?)

Minden tapasztalat érdekel!



2019. szept. 8. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg fog jönni.Valószínű kémiai terhesség.A doki pedig az ég világon semmit nem fog látni.
2019. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még bármi lehet de a doki semmit nem fog látni ennyire korán🙄🙄ha nem jőn meg akkor erdemes inkább 2 hét mulva menni hozzá.
2019. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 khniki ***** válasza:
100%
Nekem nagyon erőteljes barnázásom volt. A kezdetétől 4 nappal később lett először halvány pozitív a teszt. Egy hét alatt fokozatossn elmúlt, majd újra kezdődött. Azonnal mentem orvoshoz, aki ugyan semmit sem látott még, de felírt hormonpótlást, így újabb 1 hét alatt megszűnt a vérezgetés, nem is jött elő többet. Teljesen egészséges terhesség volt, ma töltöttük a 39. hetet. :) Drukkolok!
2019. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én ugyanígy jártam, bézses folyásom volt halvány pozi teszt mellett. Pihentem, és pár nap alatt elmúlt, én is azt hittem, meg fog jönni, de valószínűleg ekkor volt a beágyazódás. Azóta is minden rendben. 15hkm
2019. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!