Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek 17 hetesen...

Pocaka00 kérdése:

Volt valakinek 17 hetesen nyitott méhszáj előboltosuló burokkal? Csináltak méhszáj varrást?

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha előboltosul a burok, nem lehet cerclage-t csinálni.
2019. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudtak már összevarrni a hüvelybe boltosuló burok miatt. Helyette visszatartó infúziókat adtak (sosem görcsöltem), és fejjel lefelé megdöntött ágyban kellett feküdnöm, még wc-re sem kelhettem fel; katéterem volt, és ágyban 'fürdettek'.

Mindezek ellenére sajnos csak pár napig húztuk, mert a burok nem bírta, és megrepedt. Sajnos elveszítettük a gyermekeinket (ikrek voltak) a 21. héten...

2019. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolso,nagyon sajnalom. :( Lehet ilyenkor erezni,hogy a huvelybe csuszott a burok? Vagy mit ereztel?
2019. szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmit sem éreztem belőle. Furcsa vizes-nyákos folyásom volt, ez miatt mentem be hétvégén az ügyeletre. Azt hittem csak egy fertőzés, kapok majd rá valamit. Erre közölték, hogy eltűnt a méhnyak, és 2 ujjnyira nyitva vagyok, a burok pedig már a hüvelybe boltosul.

Sem vérzés, sem görcs; sohasem voltak. A fertőzést kizárták leoltással, a fura folyás valószínűleg a nyákdugó volt. Tompa derékfájás volt 1-2 héttel előtte, de egyáltalán nem volt vészes. Azt hittem, a növekvő pocakom miatt van. Semmi sem jelezte előre, hogy ekkora a baj.

2019. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: következő terhességnél iő előre nézz utána az Arabin pesszáriumnak.


Kérdező: nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. Sajnos ilyen helyzetben nincs mit tenni, beavatkozni ilyen stádiumban nem lehet. Sajnos nagyon nagy a valószínűség, hogy ez egy vetélés lesz. És tudom, hogy ez most nagyon durván fog hangzani, de ilyen esetben szerintem jobb egy 18 hetes vetélés, mint egy éppen 24ik hétig kihúzott extrém koraszülés, amiből sok hét PIC után általában halálozás vagy nagyon súlyos károsodás marad.

2019. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt azt irja hogy csinaltak mar ilyen zaro mutetet sikeresen is. Drukkolok kerdezo!

2019. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudta megvárni már a műtétet a baba. Nagyon fájdalmas az elvesztése, leírhatatlan amit ériek. Így utólag 1 nap elteltével már felfogtam, hogy ennek így kellett lennie. Többször a hüvelyből is kidudorodott már a burok, nállam lassú vetélési folyamat kezdődött. Mindezek ellenére sem aksrt a burok megrepedni, csak elkezdtem görcsőlni, picit vérezni. Ezután már toltak is a szülőszobába ahol 4 óra vajúdás után repesztettek burkot. Ezek után műtő, altatás már csak egy formalinnal töltött vödőrben láthattam pár másodpercre a kislányom. 😪😪😪
2019. szept. 12. 05:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo,annyira sajnalom. Gondoltam rad. Nagyon sok erot kivanok neked az ujrakezdeshez. Az ido segiteni fog,tudom most ez nem vigasz,de tarts ki. Tamaszkodj a parodra. Minden jot kivanok neked a tovabbiakban!
2019. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!