Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel ment le rólatok a víz?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok és már 23 kg plusznál járok az első félidőben 10 kg plusz jött rám és akkor még a duplájára is dagadtak a bokám. Most a végére érdekes módon nem dagad be brutálisan. De persze azért nem csak a lábam vizes hanem a combom, karom,20 hetesen már a gyűrűmet se tudtam hordani. Alig várom hogy lemenjen rólam a sok víz.

2019. szept. 11. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Látványra mire hazamentem, amúgy 2 hét volt a mérleg szerint
2019. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó 2 hétben lettem vizes.

40 hétre szültem.

Kb 2-3nao mire elment a víz rólam.

Kb 10 kg jött rám az szülés után le is ment sőt még több is... 74el mentem szülni jelenleg 59-60 vagyok. 8 hete szültem.

Gyors és könnyű szülést neked 😘

2019. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hét - mínusz 32kg.( Ikrek és a víz.)
2019. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is ismerős a helyzet. Én 10 hete szültem és 24 kilót híztam a terhesség alatt. A 3.hét végére 18 kiló ment le. Azóta még 3. Szóval ne aggódj ez miatt van aki hajlamos a vízesedésre.

Arra figyelj, hogy most már néhány naponta méresd a vérnyomásod és vizeletet is nézzen az orvos. Nagyon fontos, hogy ha Toxemia miatt vizesedsz az időben kiderüljön. Nekem majdnem baj lett belőle, de még időben kikapták a picit.

Könnyű szülést! 😊

2019. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Gyanakodtak már toxémiára az elején aztán kiderült hogy a pajzsmirigyem alulműködik valószínűleg az is rátett a vizesedésre. A vérnyomásom rendszeresen van mérve. Már 3 hete NST-re is járok ott is rendszeresen mérik a vérnyomást. Napi 4 liter vizet megiszok hogy folyamatosan dolgozzon a a vese de hát ez se nagyon segített. Már csak kihúzom ezt a kis időt :)

2019. szept. 11. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Kitartás, mostmár bármikor jöhet a bébi.


Én a 33.héten kezdtem nagyon durván vizesedni, de szülés után 4-5 nappal ebből már semmi nem látszott

2019. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az az érdekes hogy a szüles után durvult el a vizesedes. KB. 1 hét után ment le a lábamról. Az már annyira durva volt hogy jobban fájt mint a gátseb :D
2019. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én veszélyeztetett voltam, a végén úgy fel voltam vizesedve, hogy már a flip-flop szandálok is szorítottak (még jó, hogy nyár volt, cipő esélytelen lett volna). Szülés utáni pár napban ment le 10kg, mire hazajöttem már sokkal jobb volt.
2019. szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!