Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az akinek hasonló gondjai...

Kitty29 kérdése:

Ki az akinek hasonló gondjai voltak a méhlepény a méhszájon helyezkedik? Valakinek visszahúzodott onnan es szült termeszetes úton?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok és most ezt állapitották meg.Voltam korházba mert vérezni kezdtem es azt mondtak fekvés szigoruan es sajna csaszarosan fogok majd szulni ha nem valtozik.2. Babát várjuk és kislany 😍😊
2019. szept. 12. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A 28. heten meg rajta volt, a 30. Heten már nem. Szóval van esély.


Nekem ettől függetlenül csaszar lett, mert ikrek voltak (szinten második terhesseg)


Gratulalok a kislanyhoz!

2019. szept. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ sokat segített 😊 te is csak feküdtèl vele?
2019. szept. 12. 07:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam pihenni, de nem volt meg egyéves a nagy, amikor terhes lettem, úgyhogy azért a kizárólagos fekvés nem ment, emelnem is gyakran kellett, viszont anyukám, keresztanyukam és a férjem rengeteget segített. Az a terhesseg fizikailag is nsgyon nehéz volt.
2019. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!