Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. hétig 2 vizsgálaton 2...

16. hétig 2 vizsgálaton 2 különböző szakember lányt mondott. Volt akinek ilyen esetben, ezek után is nemet váltott a babája?

Figyelt kérdés

A megérzésem olyan 8. hét óta lány. Persze előtte volt olyan érzésem, hogy fene tudja, végülis mindegy, mert egy yet egy olyat szeretnénk. De utána teljesen lány megérzésem kezdett lenni. Mint kiderült rengeteg közeli barátom is valahogy azt érzi, álmukban is látták. (tudom fura, de ez is egy jel) 12. heti genetikán 60%osan azt mondták, hogy lány.

16. hetesen 4D-n egy teljesen másik helyen egy másik hölgy 85%osan lányt mondott.

09.30-án megyek újabb genetikàra, szintén új helyre, új emberhez. Ha ott is lányt mondanak, akkor már kicsit biztosra mehetünk?


Nincs a terpeszkor hosszúkás valami, csak egy szilva alakú pont, ami közelítve félbe van vágva.


Amúgy másik érdekesség, hogy a lány név is elsőre meglett, a fiúval vannak gondok.



#ultrahang #baba neme #lànyból fiú
2019. szept. 12. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 12. Héti uh-n azt mondta a dr. Nő hogy csak akkor tippel, ha megígérem hogy nem festem a szobat kekre/rózsaszínre. Azt mondta 70-80%, hogy fiú.

Most jött meg a prena teszt eredmenye. Már 100%, hogy fiú.

Szerintem már elég ügyesen látják ezt.

2019. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Várj még,nagy az esélye de még én várnék
2019. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A hetedik hónapig havonta nézték UH-on, minden hónapban azt mondták hogy lány. Hét hónaposan derült ki hogy fiú. Az is lett.
2019. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Azta 3-as az durva



Eek után nem mondom hogy a 18. Heti után tuti



Nekünk egyelőre a 12. HetiN Mondták, hogy fiú.

De felismwrhető volt még nekünk is, de szupi magánklinikán csináltattuk.

1-jén megyünk megint Komolyabb helyre Uh-ra

4 d is lesz, tán tuti lesz

2019. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 19. hèten a genetikai vizsgálaton azt mondta a doki hogy "inkább kislány"

Következő hèten a dokim is megerősítette. Ma voltam, 24 hetes vagyok és most is kislányt mondott. Mèg meg is mutogatta a doki az ultrahang kèpen hogy ott látszik a lába között a kis cuni

Nem hiszem hogy innentől kezdve kukit növesztene a babám 😁

2019. szept. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Talán van remény hogy nem vált nemet.

Igen a 3as kommentelő esetét már hallottam több helyen. :(

A fiús hozzászólók. Nálatok nem kell aggódni. Ha valaki egyszer megállapítja h fiú, mert látja a kukacot, ott nem kell kételkedni.

Egyedül a lányosoknak van mitől parázni hogy nemet vált. :D

2019. szept. 13. 04:10
 7/14 anonim ***** válasza:

Én meg éppen úgy jártam hogy 14. héten kaptam egy "talán kislányt" és ennyit tudok. 10 nap van kiírt szülésig és egyszerűen azonkívül nem mutatta magát, úgyhogy még bármi lehet :D

Az én megérzésem az első pillanattól kisfiú volt. :) Úgyhogy kíváncsi vagyok, de már bármelyik nap kiderülhet az igazság :D

2019. szept. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha két különböző szakember is kislányt mondott, akkor nagy valószínűséggel kislány. :)
2019. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5. vagyok


Ennyire kislányt akarsz? Nem szabad ennyire csak ezt vagy csak azt remélni mert ha meg mègse az akkor nagy lesz a csalódás


Nekem mindenki fiút mondott, és bevallom én is azt hittem nekem kisfiam lesz.

Erre teljesen rámcáfolt a babám és ő bizony kislány.

Elfogadtam hogy ő jön nekem, engem akar anyukájának. És nagyon várom már hogy ez a kiscsaj megèrkezzen 😊

2019. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"A fiús hozzászólók. Nálatok nem kell aggódni. Ha valaki egyszer megállapítja h fiú, mert látja a kukacot, ott nem kell kételkedni."


Én ezt pont fordítva tudom. Kislány lába között is lóghat a köldökzsinór, ami miatt fiúnak nézik az uh-n. Viszont ha úgy látja, nincs ott "semmi", nem is valószínű, hogy lesz.🙂

2019. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!