Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen volt a harmadik...

Kinek milyen volt a harmadik terhessége? Sok imserostol hallom, hogy a harmadik volt a legrosszabb. Végig hanytak, olyanok is akiknek az első kettovel ilyen nem volt.

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Pont ugyan olyan mint az elso ketto

Vagyis kb semmilyen terhessegi mizeriam nem volt

A szules sem volt nehezebb vagy konnyebb ...

2019. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
9 hetes vagyok a harmadik babánkkal, hát, eddig pont olyan, mint a kisfiammal és kislányomnal, végighánytam az elmúlt kb. 3 hetet, sejtem, hogy még egy pár hétig sajnos ez így marad, és nagyon bízom benne, hogy legalább a 12-14. hét környékétől könnyebb lesz majd. A kisfiammal 7 éve a 12. hétig, a kislányomnal 5 éve a 14. hétig hánytam, cefetül voltam. Most is ugyanez a helyzet, azt azért remélem, hogy nem maradok így a terminus végéig.
2019. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Ez hogy lehetne már mindenkire igaz??? Nekem a 6. teljesen más, és az első.
2019. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp ugyanolyan volt a harmadik mint az első és a második. Nulla tünet a magzatmozgásig.
2019. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Az első kettővel viszonylag rosszul voltam, most 8.hetes vagyok a harmadikkal és azon kívül hogy megnőttek a melleim és sokat pisilek, semmi tünetem nincs egyelőre.
2019. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4 gyerekem van, sosem volt semmilyen terhességi tünetem. 😊
2019. szept. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

nekem testileg ugyanolyan/konnyebb, de lelkileg sokkal jobban megvisel, mert mar van egy stresszes, hajtos munkahelyem es 2 gyermek var otthon. Az elso baba idejen egyetemista voltam, ott max a vizsgaidoszak volt, ami kicsit farasztobb, a masodiknal meg gyesen voltam, igy eleve otthon. Nem volt bennem az erzes, hogy eleve az esti orakban van csak idom a gyerekekre, amikor mar en is nagyon faradt vagyok az egesz napos hajtastol, hozza se teszem mar, hogy 70 km-re ingazom minden nap busszal, ami a tobbieknel szinten nem volt :D

Szoval ha csak magat a testi oldalt neznem, meg konnyebb is.

2019. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

elozo vagyok, konkret tunetek:

- elso ket babaval az elejen kis emelyges, most semmi

- korabbi terhessegeknel az elejetol vizesedtem, most kicsit hiztam inkabb ahelyett, de az se sok, viz egyelore semmi

- korabbiaknal tobbet kemenyedett a hasam, sok migrenem volt, most csak 1 eddig, a magnezium jobban segit mint korabban

- most a borom nagyon szep lett es gyorsan no a hajam, korabban et se tapasztaltam


osszessegeben pozitivabb. 20 hetes vagyok.

2019. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy viseled milyen volt a terhességed?
nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!