Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség, felszívodó magzat?

Ikerterhesség, felszívodó magzat?

Figyelt kérdés

Első orvosi vizsgálaton voltunk ahol az orvos mondta hogy 2 magzat van,ikreket varunk parommal, A magzat 7hét ,b magzat 6hetes korban van.

B magzatnal nincsen szívhang,nem hallotta az orvos erre,mondta valószínűleg felfog szivódni,és nem fejlődik tovább.


Lehettséges az hogy mivel kis lemaradásban van a B magzat ,késöbb indul be a szive vagy jobb elfogadni és nem reménykedni benne?



2019. szept. 17. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
6hetesen még nem szükségszerű a szívhang, főleg ha nagyon az elején van. Persze az nem tudom mennyire jó hogy egy hét különbség van köztük. Én biztos reménykednék kicsit, ugyanakkor felkészülnék arra az esetre is, hogy felszívódik.
2019. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, bármi lehet. Az is lehet, hogy pár nappal tényleg később fogant a B baba, meg az is lehet, hogy egyszerre fogantak, de ő nem fejlődik tovább. Még nem lehet elkönyvelni egyik verziót sem, így még ne is éld bele magad abba se, hogy ikreitek lesznek, de még ne is írd le a B babát. A következő UH-n ki fog derülni egyértelműen.


Nekem annak idején azt mondta az orvosom, hogy onnantól, hogy beindul a szívhang, már jó eséllyel marad meg mindkét magzat, szívhang előtt még nagyon kétesélyes. (De ez sima egyes terhességnél is így van.)

2019. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6+3 hetesen nálam 1 szabályos kis petezsákot látott a doki, semmi mást. Pont félidőben fogant pedig. 1 hét múlva volt már embrió es szívhang is. Én még 1 kicsit reménxkednék.
2019. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mikor kell menned legközelebb? Kíváncsi leszek a fejleményekre.

Drukkolok mindkettő életért! ❤️

2019. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azóta van valami hír?
2019. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lett a babákkal?
2020. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is kíváncsi vagyok!
2020. szept. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi történt azota?
2020. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!