Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Arrol lenne szó, hogy pár...

Arrol lenne szó, hogy pár hónap múlva szülök a baba miatt átkell íratnom a lakcímemet oda ahol lakunk vinni fogom a babát. Viszont én eddig a háziorvosom miatt nem irattam át mert félek, h. utánna nem vállalhat. Vagy hogy van ilyenkor? Maradhat?

Figyelt kérdés
Maradhat ugyan az a háziorvosom ha máshol lakom?
2019. szept. 17. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Oda viszed a betegkártyádat ahova akarod
2019. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabad orvos választás van. Ahhoz jársz, aki szimpatikus és vállal. Nem kötelessége, de ha már hozzá jársz x ideje, biztos nem fog elhajtani.
2019. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Maradhat. Mi megyeszékhelyről kiköltöztünk a szomszédos kisvárosba, de nem hoztuk ki a kartonunkat, mert nagyon szeretjük a háziorvosunkat. A gyerek gyerekorvosa meg itt van helyben, ők már ide születtek.
2019. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mi tavaly költöztünk saját lakásba és ez más körzet, mint ahol korábban laktunk és ahová tartoztunk. De maradtunk annál a háziorvosnál, mert már több, mint 10 éve nála voltunk. Mi sem akartunk másikat.
2019. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pont fordítva van. Már 3 éve költöztem be vidékről a városba addig amíg baba nem lett vidéki volt a háziorvosom mert maximum ha évente 1x mentem hozzá nem tartottam fontosnak hogy átkérjem a kartonom. De most hogy így alakult igen mert gyógyszereket és beautalókat is kellett kérnem.

39 hkm

2019. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Maradhat, persze
2019. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek♥️Megnyugodtam akkor csak szólnom kell neki,h.a pl,táppénzes papírokra vagy receptekre már más címet írjon igaz? Köszönöm szépen!!!
2019. szept. 17. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!