Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ekcémára mit...

Terhesség alatt ekcémára mit használtatok?

Figyelt kérdés

Teherbeesesem előtt is voltak raktam, nyáron az izzadás miatt jobban kijon. Szteroid tartalmú kenőcsöt használtam rá mindig. Kenegetem heti 2x kB, de nem múlik. Eszembe sem jutott, hogy ezt a terhesség alatt esetleg ne lehessen használni.

Most 20 hetes vagyok, es belefutottam egy bejegyzésbe, hogy a szteroid tartalmú kenocsom tiltottak.

Szégyellem magam hogy még sme fordult a fejemben, remélem nem árt a babanak. Nem tudom mit használják rá meer a gennyes ekcéma nagyon rossz.

A szteroidos sem mulasztja, csak ott ahol kenem. De kijon máshol :(


2019. szept. 18. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Súlyos eczemára lehet használni, bőrön keresztül elég kevés szívódik fel. Bőrgyógyász is fel szokta írni kismamáknak is, ha más nem használ.

De amit tudok javasolni, ha eddig nem tetted volna: Bioderma Atoderm tusfürdő, testápoló, sos spray. Ha rendszeresen ezeket használod, valószínűleg jobb lesz, kevésbé fog kijönni. Mióta váltottam, nekem nem is nagyon jött elő, pedig előtte egyfolytában hol a lábamat kapartam szét, hol valamelyik másik részem.

2019. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. szept. 19. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!