Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lehet beágyazódás?

Ez lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

Ma van a 7.napja hogy a parommal egyutt voltunk es ma reggel láttam hogy van Barnas verzesem de nem csak egy potty

Lehet ez a beágyazódás ?

(25.én kellene jönnie a nemvártnak)



2019. szept. 22. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Nem! Nincs olyan, hogy beágyazodási verzés/barnázás.

Ha barnázol, ezer más oka lehet, de beágyazódás nem.

2019. szept. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg meg fog jönni. Nekem is így kezdődött pénteken, tegnap meg is jött.
2019. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Nincs olyan, hogy beágyazódási vérzés, felejtségtek már el :D

Valaki agyatlan egyszer kitalálta, és könnyű elhinni (nem tudom miért).

A barna pecsételés progeszteronhiány, összezavarodott ciklus, hormonprobléma. Ne akarj tüneteket szex után egy héttel, az első tünet az elmaradt menzesz!

2019. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok okoskodni, de nálam bizony volt “beágyazódási vérzés”. Azért raktam idézőjelbe, mert nem sötét, inkább világos barna, bézs színe volt. Azt hittem meg fog jönni, mert mensi szerű görcsök is társultak hozzá, de titkon bíztam benne, hogy valaki keresi a helyét. :) A nem várt napján elmúlt és azóta is jól van a baba. 17 hkm
2019. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!