Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kémiai terhesség vagy vetélés...

Kémiai terhesség vagy vetélés volt?

Figyelt kérdés
Nem most történt, csak így utólag visszagondolva elgondolkodtam rajta. Szóval a menstruáció késése után pár nappal erős pozitívat teszteltem. De kb rá egy hétre görcsölni és vérezni kezdtem. Ügyeletre mentem, de az orvos semmit nem látott, azt mondta, nincs és nem is volt terhesség. Még azt is mondta, hogy ez a vérzés menstruáció, csak késett. Később erősödött a vérzés, olyan volt, mint amikor meg szokott jönni. Szóval valóban nem állt fent a terhesség. Elvetéltem, vagy ez mi volt?

2019. szept. 22. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos kémiai volt.
2019. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tudod, hogy mikor volt ovud és hány naposak a luteális fázisaid amiből ki tudtad számolni, hogy mikorra nem vártad? Ha igen és késett egy hetet akkor vetélés csak "szerencsésen" kitisztultál. Ha nem tudod pontosan, akkor benne van a pakliban, hogy csak késett néhány napot és "csak" kémiai terhesség volt.
2019. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
A kémiai terhesség is vetélés, de olyan korai, ami még akkor megszakad, amikor nem látszik az ultrahangon.
2019. szept. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!