Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok...

Szerintetek terhes vagyok vagy csak a ciszta miatt van?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 37. Napon. Általában 29 naposak a ciklusaim. 5 napja voltam a dokinál nem látott terhességet, csak egy 3cm-es cisztát a jobb petefészekben. Kaptam proverát azt kell szednem 10 napig utánna meg kell hogy jöjjön a doki szerint. Viszont már 4 db tesztet csináltam és mind a 4 pozitív lett... A kérdésem az, hogy előfordult e már valakivel hogy a ciszta okozott pozitív tesztet? A doki természetesen nem zárta ki a terhességet, mivel még annyira korai hogy az ultrahangon nem láthatja. Tapasztalatokat várok.
2019. szept. 24. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De most miért szedsz be olyan gyógyszert amitől meg fog jönni ha pozitív a teszted? Biztos nem szedném be..
2019. szept. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem terveztünk babát, már van 2 gyerekünk.Ráadásul gyógyszereket szedek és így nem merem bevállalni.
2019. szept. 24. 08:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És gondolod, hogy így még tudod abortálni? Védekezni kellett volna, ha nem akartok gyereket.
2019. szept. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondom mégegyszer a doki nem látott terhességet. Védekeztünk. És a doki írta fel nem én találtam ki hogy mit kell szednem.
2019. szept. 24. 09:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van már gyereked. Három nap késésnél mit látna a doki? Semmit
2019. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd fel a dokit. Úgy tudom, egy ritka ciszta okozhat pozitív tesztet, illetve pár ritka szintén nem túl kecsegtető belgyógyászati betegség vagy persze ha HCG tartalmú gyógyszert szedsz, nemrég szültél, vetéltél vagy volt abortuszod. De az esetek hatalmas többségében ciszta ellenére is terhességtől pozitív a teszt. Szóval a dokid biztos többet tudna mondani. Valószínűleg így a feltételezett 5. héten, ha múltkor még nem, de most már látszódna ultrahangon, ha terhes vagy, szóval a másik lehetőség, ha biztosat akarsz tudni, ha újra elmész.
2019. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen ezeket én is olvastam hogy mik okozhatnak még pozitív tesztet. Daganat, stb de ennek nagyon kicsi a valószínűsége. Én is inkább terhességre gyanakszom, ugyanis a melleim nagyon fájnak, sokszor szédülök, és érzékeny vagyok a szagokra. A doki azt mondta ez a gyógyszer eltünteti a cisztát. 2 hét múlva kell visszamennem.
2019. szept. 24. 10:16
 8/10 anonim válasza:
Szia nekem is igy volt terhes lettem de mivel cisztam is lett igy fel szivodot a terhessegem es a cisztatol nem tudot megjonni a menstrualciom 2 honap kimaradassal gyogyszer nelkul megjott
2019. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó nálad akkor terhesség okozta a pozitív tesztet nem? A kérdező azthiszi a cisztától pozitív a tesztje.
2019. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen baba volt csak akkor volt a ciszta hogy attol fel szivodot a terhessegem es nem jott meg a mensim
2019. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!