Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 felett lehet valamilyen...

40 felett lehet valamilyen kockázata 7 embrió visszaültetésének (ikerterhességen kívül)?

Figyelt kérdés
A fagyasztást nem javasolják az "idős" kor miatt, ezért javasolták mind a hetet visszaültetni.
2019. szept. 24. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Mind a hetet? Melyik intézet ez ? Szerintem semmiképpen ne, akkor inkább legyen 3 vagy 4 a többi fagyi. Szerintem sokkal rosszabbul éreznéd magad ha mondjuk 5 megtapad és utána redukálni kell.
2019. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Én se engedném. Max 3-at. Fagyasszák a többit! Akkor még mindig van esély hogy fölébrednek. Ha meg nem jön össze, mert nem tapadnak meg, akkor meg újra stimuláció kell.
2019. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jóval fiatalabbkent lombikoztunk, ott az előadáson azt mondtak, hogy 40 év felett annyira lecsökken a sikeres lombik esélye, hogy minden beultetesre alkalmas embriót visszaultetnek.


A 7 rengeteg, hány napos embrióból lett 7? Hány tudod volt és abból hány petesejt lett? Miért van szükség a lombikra?

2019. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk eleve nem engedélyezett Magyarorszagon 3nal több embrió egyszeri beültetése, de ne zavarjon a kamudban.
2019. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Itthon 3-at ültetnek max vissza, de szerintem másutt sem fognak ennyit. Ez a petesejt minőségétől is függ, ha nagyon jó (pl. 8A1) akkor elég 1.
2019. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk azt mondták külön engedéllyel lehet többet visszakérni
2019. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!