Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes vagyok. Nektek volt...

18hetes vagyok. Nektek volt olyan, hogy lefekvés után bekeményedett a pocakotok? Nap közben nem érzem, de este igen. Mi miatt lehet? Ilyesztő, ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedsz magnéziumot? Ha nem, akkor kezd el szedni a magnerotot például. Nekem is hamar keményedett, a 37-ik hétig 3x2 szemet szedtem, de valamikor még az is kevés volt.
2019. szept. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magnosolvot iszok akkor lehet váltanom kellene..
2019. szept. 27. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
J
2019. szept. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott néha, tegnap voltunk a 20. heti UH-n, és ahogy lefeküdtem a vizsgálathoz, olyan szinten bekeményedett, mint még soha, a doki nem mondott semmit :D Én nagyon meglepődtem, olyan volt mint egy bowling-golyó.

Én is szedek magnerotot egyébként. Szerintem amíg más tünet nincsen az a napi 1 keményedés pihenéssel is orvosolható (nem vagyok expert)

2019. szept. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!