Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi lehet veleh?...

Szerintetek mi lehet veleh? Valaki esetleg hasonló cipőben? Segítség!? 25/L

Figyelt kérdés

Röviden Augusztus 15.én voltam Nögyogyászati vizsgálaton, aztmondák minden tökéletes, mégsem lettem beteg július 10.étől.

Augusztus 13.án együtt voltam a párommal, es az a gyanum hogy talán teherbe eshettem, mert van egy kis mell érzékenység, erősebb fáradtság, és többet kell pisilnem, de a teszt az negatív, azóta minden héten csinalok egyet.

Nem az első terhességem lenne, de az elsőt sajnos túl erős fizikai munka miatt elvesztettem, de ez most nem olyan. Azt úgy éreztem, most nem érzek semmit. Oktober 7.ére kaptam csak Nögyógyászati programálást, de addig bedilizek, mert félek hogy fantomterhességem van. Az egyedüli dolog ami megtévesztő hogy 2 és fél hónapot még sosem maradt ki a mensim és lássuk be nem kis idő és nem is normális.

Valaki járt e még így? Létezik hogy nem mutatja ki a teszt a terhességet?

Létezik hogy úgy legyek terhes hogy nem is érzem?

Vagy csak siman bediliztem?



2019. szept. 27. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a hormonzavar ami valószínű. Terhesség nemigen van hcg nélkül azt meg a teszt kimutatja.
2019. szept. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt, hogy, azt írtam nem érzek semmit, ezt úgy kell érteni, hogy amikor a hezemet a hasam alá tettem az elsőnél éreztem, érzekeny volt és melegség járta át a testem, de most mintha csak üresség lenne.

Van egy kis fájdalom a jobb felemen lent de az már hosszabb ideje van és a Nőgyogyász aztmondta rá hogy nem jelentős.

2019. szept. 27. 23:41
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 erre én is gondoltam. Remélem csak az, félek, nehogy komolyabb legyen az oka, és ugymondd inkább a terhességgel vigasztalom magam...
2019. szept. 27. 23:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok, hogy ne legyen semmi komoly, de a terhességre én nem gondolnék. Egyébként előfordul olyan is hogy valakinek kimarad egy menzesze. Biztosat persze a doki mond majd.
2019. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2köszönöm, én probálom a terhesség esélyét kizárni, de eskü eddig soha életemben nem késett, legalább is ennyit még nem... na de változik az emberi szervezet az idő múlásával :)
2019. szept. 28. 00:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ne mondjuk már, hogy nem lettél beteg. Nem menstruálsz azóta. Nevezd a nevén a dolgokat, elvégre felnőtt nő vagy.


Másrészt attól, hogy a doki nem látott semmit az UHn, attól hormonális gond még lehet, valószínűleg van is.


Terhes nem vagy.

2019. szept. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!