Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességnél gyakoribbak...

Ikerterhességnél gyakoribbak a tünetek a terhesség legelején mint egy babával?

Figyelt kérdés
Mármint ha valaki ikrekkel lesz terhes akkor tuti hány, émelyeg és minden baja van? Vagy lehet tünetmentesen is ikrekkel terhes valaki? Csak videókat nézegettem és onnan jutott eszembe hogy uh-on hogy meglepődnek hogy ikrek lesznek, és én is most megyek majd a legelső uh-ra,de semmi tünetem, azt hiszem dobnék egy hátast ha ikrek lennének 😁
2019. szept. 28. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második terhességem volt ikerterhesseg. Az elsőnél semmi tunetem nem volt, az ikreknel viszont nagyon rosszul voltam, viszont mikor kezdődtek a tünetek 8. Hét körül, már tudtam, hogy ketten vannak
2019. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is úgy volt. Semmi tünetem nem volt, bár talán az is számít, hogy nem tervezett terhesség volt, ezért nem is figyelgettem magam görcsösen, csak hirtelen belémnyilallt az ijedség, hogy február van és én decemberben menstruáltam utoljára. Aztán pozítív teszt után orvos, aki közölte hogy 7 hetes terhes vagyok, és hogy kettő szívhang van. Mit ne mondjak, kellett idő, hogy felfogjam... de a lényeg, hogy szó szerint semmi, de semmi tünet nem volt.
2019. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem erős tüneteim voltak, már az elmaradt menszi előtt. Előtte már kb. 2 nappal hánytam, rosszul voltam. 7 hetesen 2 szívhang volt. 10 hetesen sajnos már csak 1. Viszont a 18. hétig hánytam egy babával, szóval szerintem ikerterhesség nélkül is ilyen rosszul lettem volna. A lányom egészségesen megszületett. :)
2019. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányommal semmi tünetem nem volt. Most ikreket várok, van egy kis hányingetem néha, és cici fájdalom. De ha nem tudnám h tethes vol, különösebben nem tűnne fel.
2019. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!