Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős nyilallások a hüvelybe...

Erős nyilallások a hüvelybe jelenthetik a méhszáj nyílását?

Figyelt kérdés
Már pár hete folyamatosan érzem főleg séta közben, de akár ágyból felkelés után is, ilyenkor le kell ülnöm vagy meg kell állnom, mert elég fájdalmas és kellemetlen érzés. A múlt heti vizsgálaton a méhszájam zárt volt, viszont csak kézzel vizsgált az orvos. Lehet, hogy előbb nyílik a belső méhszáj mint a külső és ezt érzem? Ezen kívül sokat görcsöl és keményedik is a hasam, mindjárt megjön érzésem van gyakran. Ezek lennének a jósló fájások? Örülnék, ha lassan készülődne már a baba :) 37+4 hkm
2019. szept. 30. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos készülődik már, hiszen a 38. hétben vagy. Türelem.
2019. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon eros fajdalmaim voltak,pont amilyet leirsz. Akkor azt mondta az orvosom,hogy nyilik a mehszaj. Kiirt napon 2 ujjnyira voltam nyitva,inditottak a szulest
2019. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma nekem is ez van,itt a hidegfront,ugyhogy baromira remelem, hogy nem nyilok tovabb. Nekem a belso mar nyitva (29 h km)
2019. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!