Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kismamákat keresek,...

Olyan kismamákat keresek, akik szedték a Letroxot terhesség alatt! Mi lett a kimenetel?

Figyelt kérdés

Hogy viseltétek a gyógyszer szedését, okozz bajt?


A baba egészséges lett?


Mikortól szedtétek és hányás STH értékre írták fel?


2019. szept. 30. 18:53
 1/9 A kérdező kommentje:
okoz*
2019. szept. 30. 18:54
 2/9 A kérdező kommentje:
TSH*... Jajj de béna voltam, de remélem értitek!
2019. szept. 30. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már 2009 óta szedem, akkor 5 fölött volt a TSH értékem. Semmi bajt nem okozott, szépen lement a TSH 1 és 2 közé kb. Idén februárban szültem, semmi baj nem volt a terhesség alatt sem, egészséges kislány lett. Szülés után megnézték az ő pajzsmirigyét és nála minden rendben volt.
2019. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én L-thyroxin-t kaptam (ugyanaz) az 5. héttől, azóta minden rendben 16 hetes a babám 😊

Viszont kezeletlenül volt egy spontán vetélésem és egy missed ab.-om is :( szedd mindenképp

7.550 volt a tsh-m amúgy, de nekem autoimmun is

2019. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én L-thyroxin-t szedek. Végig szedtem a terhesség alatt. Habár én már akkor megkérdeztem az endokrinológust erről mikor még csak próbálkoztunk. Egyébként a terhesség alatt havi szinten jártam hozzá is, mivel ingadozik terhesség alatt a pajzsmirigy is. Szerencsére a gyógyszeremen nem kellett állítani, de van olyan akinek kell.
2019. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 5 éve szedem folyamatosan, három gyereket szültem és szoptattam Letroxszal. Semmi veszélyeset nem tartalmaz, mivel azt a hiányzó pajzsmirigy hormont juttatja a szervezetbe, aminek amúgy is ott kéne lenni a saját pajzsmirigy által termelve.
2019. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én L-thyroxint szedtem. 23.8-as tsh-ra írták fel, a terhesség végére lement 4.04-re a gyógyszerrel, szülés óta ismét 14 körül mozog, rengeteg dokit végigjártam már (állami és magánt is), sehol nem tudják beállítani. Kislányom teljesen egészséges.
2019. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!2015-ben volt az utolsó sikertelen lombikunk, akkor elkeseredetségemben abbahagytam a Letrox szedését.

Az éven áprilisban viszont csinátattam egy friss hormon labort. A TSH-m 6,5 volt. Újra felírták a Letrox (csak más orvos). Júliusban pozitívat teszteltem. Hozzáteszem 11 év sikertelenség után.

Mikor kiderült hogy terhes vagyok lett friss TSH laborom, akkor kerek 1 volt az értékek.

Most 15 hetes terhes vagyok!

2019. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
L-thyroxint szedek 6 éve, terhesség alatt is természetesen. Gyönyörű, egészséges kislányom született egy abszolút komplikációmentes terhességből.
2019. okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!