Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósság alatt sok új...

Várandósság alatt sok új stria alakul ki a hason, ha már eleve vannak?

Figyelt kérdés
Tizenéves koromban sajnos meghíztam és striák lettek hasamon, amik már kifehéredtek. Most az jutott eszembe, hogy vajon ha babát várok majd, akkor ez egyfajta előnyt jelent-e majd, vagy lényegtelen és még száz másik lesz pluszba?

2019. okt. 2. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan alkat vagy akkor inkább arra készülj,hogy lesz még pár.
2019. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm túlsúlyosként lett terhes sok striával, és nulla új lett neki. Anyukám viszont nagyon vékonyan lett terhes, és neki sok lett sajnos, hiába kente. Szóval ez is aklkatfüggő.
2019. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességgel lett pár striám, nem sok, de azért volt. Idővel kifehéredtek, a második terhességgel újra látszottak, de újak nem lettek.
2019. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Tiniként hirtelen sokat nőttem. Tele lettem striákkal. Mellemen, combom, hason. Azt hittem terhesen jön majdpár új. De én. Konkrétan egy darab se lett szerencsére. A vége felé gondoltam, majdbiztos az utolsó napokban... De megúsztam 🙂
2019. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó én azt olvastam, hogy 30 fölött már kevésbé alakulnak ki. Mondjuk nyilván nem tudom hány éves vagy. De a lényeg hogy tinikent könnyebben szakad.
2019. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 khniki ***** válasza:
Nekem mondjuk nem volt a hasamon stria, de a terhesség alatt sem lett, pedig rohadt nagy hasam volt. Mondjuk végig kentük Nuxe olajjal.
2019. okt. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!