Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Placenta széle a méhszáj...

Placenta széle a méhszáj vonalán, kinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
A lepény a mellső falon tapad ugyan, de a lepény széli része a méhszáj vonalán húzódik. Ez tuti, hogy jobb lesz később? 17-18. hétben járok. Vérzéssel is voltam kórházban, de semmit nem mondtak, hogy mire vigyázzak, stb. Ilyenkor egyáltalán mi a teendő? Csak pihenés, kÍmélő életmód?
2019. okt. 7. 11:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
No szex, pihenés így van. Ha minden jol megy akkor egy idő után fentebb lesz a méhlepény. NEKEM 16 hetesen rajta volt az egész a mehszájon.. ( kb 23 hetesen mar jo helyen volt)
2019. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

3 hete vtam kórházban pár napot emiatt, közel van a méhszájhoz. Ma barnázás miatt bementem, szigorú fekvést javasoltak, azóta sem húzódott feljebb.

19 hetes leszek hnap

2019. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
3 hete is barnázás miatt mentél be? Akkor derült ki, hogy méhszájhoz közel van? Én 2 napot voltam bent, de úgy engedtek el, hogy még ennyit se mondtak, hogy feküdjek. Csak hogy keressem fel a kezelőirvosomat. Hozza jövő7en mennék, mert nem mindtak olyat, hogy sürgősen keressen fel. De azóta már többször is vérezgettem picit. Lehet, hogy bemegyek inkább soronkívül.
2019. okt. 7. 15:31
 4/19 anonim ***** válasza:

3 hete véreztem, akkor derült ki a méhlepény helyzete. Azt mondták akkor is, h ha vérzés van azonnal menjek be, hogy kizárják a lepény leválását.

Szerintem menj be, akkor megnyugszol!

Írd meg mi lett végül, kitartás!

2019. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ja és nem szoktál pihenni?

Nekem 2 gyerkőcöm van, ha a férjem nincs itthon rám vár a feladat, h ellássam őket, de ahogy tudok lefekszem.

2019. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Dehogynem szoktam, dehát.... most is 16 óra után ér csak haza... nekem csak olyam maszatolós mennyiség van. De utálom, hogy a világon semmit nem mondtak a kh-ban.
2019. okt. 7. 16:09
 7/19 anonim ***** válasza:

Most nekem is minimális volt a barnázás de nagyon parás vagyok.

Igen, én is mindig kifaggatom a dokikat a kórházban mert nem sokat mondanának.

Csütörtökön megyek genetikaira, ott is kifaggatom a szonográfusf és a dokit is.

2019. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
És másodszor nem fogtak bent?
2019. okt. 7. 16:24
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem, szerencsére, mire beértem nem volt semmi vérzés a hüvelyi vizsgálat alapján.

De nekem korábban is volt barnázásom, kb 4-5 hete, 2 orvos is megnézett, a méhlepényről nem nyilatkoztak, okot nem találtak. Végül megnézeted magad?

2019. okt. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem, tegnap este ota nem volt semmi. Holnap reggel a v.nőt kikérdezem, ez mennyire para, szerinte soronkívül orvos, vagy kh ilyenkor...
2019. okt. 7. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!