Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éveken keresztűl frontin0,25...

Éveken keresztűl frontin0,25 nyugtatót szedtem . Egézséges babám született volna? Vagy beteg?

Figyelt kérdés
Volt egy terhességem 2003 ban és azota is bűntudatot érzek hogy elvetettem a babám , de az orvos aztmondta beteg lesz a nyugtató miatt.
2019. okt. 7. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Én rivotrilból szedek 0.25mg-t. Cipralexet, lamolepet.

Orvos engedte a szedésüket nehogy rosszul legyek, mert az jobban árt a babának. Az egyik gyógyszert lecseréltük másikra. Sok folsavat kell szednem a rendellenességek miatt.

Más nők is szednek gyógyszert. Legtöbbnek egészséges babája születik. Főleg ha oda figyelnek a doki utasításaira és betartják azokat.


Amúgy a frontint miért szedted?

2019. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Így 16 év távlatában már nem mindegy? Bocs, hogy ilyen durván fogalmaztam.


Ha azóta is ezen rágódsz, akkor kérj szakszerű segítséget, hogy tovább tudj lépni!

2019. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Az orvos tanácsolta az abortuszt?

Egyébkènt egészséges, gyógyszert nem szedő nők is szülnek beteg babát. Ezt sose lehet előre tudni.

2019. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg egy genetikust. Én rivotrilt szedtem terhesen, azt szabad szedni, mondjuk én is leálltam vele az első trimeszterben, de azonnal nem lehetett lerakni. A frontin is benzodiazepin, de nem tudom szedhető-e, ilyen kis mennyiség, amennyit szedtél, szerintem nem indokolja az abortuszt, de szakembertől kell megkérdezni.
2019. okt. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Genetikust kérdezz meg, de sok nő szed pszichés problémákra gyogyszert és egeszséges babákat szülnek.
2019. okt. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szedtem ilyen kis mennyiségben hasonló alapú antidepit, elvileg semmi baja nem lett volna mellette a gyereknek, ha megfogan.
2019. okt. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!