Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen pulzálás és 3mm...

6 hetesen pulzálás és 3mm embrió,6+5 naposan 5mm embrió és még mindig csak pulzálás. Az orvos szerint bármi lehet még. Tudnátok írni tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

2019. okt. 8. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nő és ez a lényeg.

Ilyen tapasztalata kevés embernek lesz, mert nem sokaknál nézik 5 naponta ultrahanggal. Én extra para voltsm, mivel lombikunk volt. Az első vv uzán 2-3 naponta jártam vv-re. Majd 5+1 hetesen mentem vissza, akkor volt petezsák és szikhólyag. Utána 2 hét múlvára hívott vissza... Már következő héten kellett mennem végül barnázás miatt. Akkor, 6+3 heteden volt 2 mm és pulzálás. Majd egy hétre rá kórházba kerültem, 7+1 hetesen, akkor 9 mm volt. Petefészek csavarodás miatt meg is kellett műteni. 7+4 hetesen engedtek ki. Akkor volt 13 mm. Következő héten a kontrollon 19 volt. Azóta betöltötte a 18. hetet is 😊


Szóval persze, bármi lehet, de szerintem nagyon jó jel, hogy nő. Jövő hétre meg már nem csak szívcső lesz, hanem a szíve fog dobogni. Nyugi 💓

2019. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem ezt a kérdést, a pulzálás miért "csak"? Ez már annak a jele, hogy él. Nem tudom, mi kéne még neked :D
2019. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint nem nőtt eleget és már kellene hallani a szivhangot. Reménykedem benne, hogy ilyen korán még el is mérhetik és jövőhétre lesz szivhang is :)
2019. okt. 8. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jövőhéten akkor majd kiderül.

Egyébként miért kellett 5 nap különbséggel uh-ozni?

Btw 6 hetesen meg nagyobb volt a koránál, mert 5+5 hetesen 3 mm-esek.

2019. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Pulazalas=szivhang. Én nem értem miről beszélsz...
2019. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!