Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szóval járt már így valaki...

Szóval járt már így valaki vagy van úgy valaki mint most én?

Figyelt kérdés
Szóval elvileg 4 hetes vagyok elsőnek 5 hetesnek számolt ki a dokim a kórházban pedig 4 hetest mondtak , mivel vérzésel mentem be barna folyásal kezdődott aztan pisilès utan reggel véreztem jócskán a kórházban azt mondták hogy 50/50% esélye hogy meg marad a babám adtak vissza tartási injekciót 3x mivel kétszer kellett vissza mennem annyira vereztem szigoruan csak feludhetek mivel elvileg nagyon picike még , kiírtak tablettátt is duphaston a neve 3x1 kell szednem ez vissza tartsa a babucit hogy ne menjen el és azota kevésbé is vérzek és néha alhasi fajdalmaim vannak néha nagyon néha kicsikét majd a jövő hetfon kell el mennem vissza a női orvoshoz a kórházban meg csak kis pottyot láttunk es ahogy írtam ahogy ő is mondta nagyon picike még:/ .. szerintetek mire szamitsak mikor vissza megyek ? Fejlodott vagy én nem tudom :( .. sajnálom ha ilyen hosszura sikeredett és ossze szedetlenre de gyorsan írtam és 28 napos a ciklusaim :/ ha ez segit valamit koszonom ha valaki valaszol ra :/

2019. okt. 8. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A duphastont progeszteron pótlásra írta fel. Hátha azért vérzel, mert alacsony a progi szintje. Ha az a baj, azzal megmentheti a terhességet.

De mivel nem tudja biztosra, hogy mitől van a vérzés, ezért nem tud ő sem biztosat mondani. Szigorú ágynyugalom, feküdj és légy nyugodt és reménykedj.

Kívánom, hogy megmaradjon a baba. De 50-50%.

Az uh-n meg persze csak egy pötty volt, mert még olyan pici. Ez normális. Remélem két hét múlva már szívhang is lesz és minden rendben lesz.

2019. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos par perce missed ab lett a vege :( lattam a kis testet meg nagyon picike volt :((
2019. okt. 9. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Borzasztóan sajnálom. Kitartás, lesz majd hamarosan olyan babó aki veled marad. Sajnos nagyon sokszor előfordul ez.

Együtt érzek veled. :(

2019. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most elvileg meg van meg a baba holnap megyek ver vetelre es veszek tesztet ami ki mutassa a hetet meg ilyenek 😊 mert az orvosom semmit sem mondott meg hany cm ott van e meg él e 🤗 borzaszto orvosom van .. a mai napom tiszta ideg 🤗
2019. okt. 9. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat ez tuti kamu kerdes. Mi az hogy missed ab lett a vege aztan megvan a baba?? Te tisztaban vagy azzal, hogy mi az a missed ab???
2019. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok de mivel Szlovákiában élek és a dokim egy f***kalap ez van mas orvos nincs , mikor irtam missed abb lett a vege voltunk bent es azt mondta megint hogy semmi baja a babanak, egyszer voltam 5 hetes korhazban az ultrahangon 3 hetes masnap nem latott semmit kozben szedtem a tabletatt amit az elso kerdező írt , aztán ma elvileg el ment a babám megint , mivel hogy meg maradt semmi baja tegnap noi dokinal voltam megint es elvileg most mar el ment a babam kepzeljetek hirtelen fel szivodott lattam valami feheret az ultrahangon amit ő egyaltalan nem vett eszre vagy csak nem akarta pedig fel volt nagyitva eleg jol latni lehetett és azutan meg dobbent mikor ra kerdeztem elvileg vér maradt ott adott injekciot hogy ki tisztuljak de mar abba is ketelkedek hogy az egyaltalan ver e volt az :) .. el kezelt mar tobbszor is ver vetelen voltam a karom tiszta folt mert ezek nem tudnak semmit sem ketszer kellet adnom vert egyik naprol a masikra mert hogy nem tudtak megállapitani hogy el ment e a baba ?! Mondom mi a f*** és elvileg el ment a baba de megint kell csutortokon mennem megint vert adni hogy ki tisztultam e rendesen es vissza menni az eredmenyert :) ezt csinaljak velunk itt szlovakiaban és at akarnal menni masik orvoshoz de nem tudsz mert nincs es ha ra kerdezel erre arra meg le harapjak a fejed :)) szoval nem en irom ossze vissza hanem igy mondjak az orvosok aztan meg sem így van lassan 1 honapja hogy jatszadozik velem ez az orvos és tegnapra el ment a babam 🙃 szoval probalom fel dolgozni 😊 tisztaban vagyok vele mi az a missed abb kedves utolso 😊
2019. okt. 16. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!