Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első ultrahangon ti mit...

Az első ultrahangon ti mit láttatok? Úgy értem mozgott már az embrió/magzat?

Figyelt kérdés

Kb. 7-8 hetesen például. Vagy csak egy helyben volt a pici?


Olvastam, hogy már ilyenkor szokott (csak nem érezhető még), de én élőben még nem tapasztaltam, hogy vajon milyen lehet. Elmondanátok, hogy ti mit láttatok legelőször?


2019. okt. 9. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyekor még nem mozog. Én 7+1 hetesen voltam először. Csak egy fehér kis "paca" volt a szikhólyag alatt.
2019. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
8 hetesen már pattogott :D és azóta sincs megállás ,1 éves :)
2019. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első uh-on 3 mm-es volt a lányom, ha mikroszkóppal nézheted, akkor talán mozog, de nem fognak mikroszkópot adni. Szóval nem, az első uh-n csak a szívműködés látszik, ilyenkor nem is differenciáltak a testrészek, úgyhogy nem tud mit mozgatni. 12 hetesen viszont csuklott és össze-vissza tornázott, fel is ment tőle a pulzusa, ekkor már 5 centis a magzat, jól látható a mozgása.
2019. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy 7, vagy 8 hetes


7 hetesen nem mozog csak a szívcső pulzál, 8-9 hetesen a végtagok már megvannak, úgy pattog, hogy csak.

2019. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Szóval látszik hogy mozog ide-oda a képernyőn? Ha 8-9 hetesen nem mozog akkor az baj?
2019. okt. 9. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
9 hetesen már láttam ahogy rugizik.
2019. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem láttam.
2019. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen nem lattam mozogni es a 10 hetesen is aludt, a doki nem tudta felkelteni. A 12 hetesen meg osszevissza pattogott 😀 szoval nem baj ha nem mozog akkor eppen, valoszinu alszik.
2019. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!