Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba homorít a pocakomba, ez...

Baba homorít a pocakomba, ez mit jelent? Változhat? Ultrahang vizsgálatnál mondta az orvos. Remélem nincs baj. 20hkm

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom csak olyan pózt vett fel ami miatt nem latott valamit jól a doki , azért jegyezte meg

Ha gondot jelentene, tovább küldene. A babád folyamatosan mozog, uh valószínű ebben a pillanatban épp tok más pózban van.

2019. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Őszintén....miért nem teszitek fel ott helyben a dokinak a kérdéséket????
2019. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es sajnos én értem. Az sztk-ba gyakorlatilag kidob a doki. Mire osszeraknad fejben a kérdést már ajtón kívül vagy 🥺 plusz a kismama ilyen aggódós hogy órákkal később aggódik valamin ami helyben lényegtelennek tűnt. Saját tapasztalat 😃
2019. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Én is sztkba jártam és tudom milyenek és aggódtam is eleget de amikor mondtak valamit amit nem értettem,akkor megkérdeztem mit jelent.A kérdező ott hallgatott mikor mondta,hogy homorít a baba? Volt velem is olyan,hogy valamit elfelejtettem de aztán igenis felhívtam az sztk-s orvost és nem érdekelt milyen bunkó,nem csapta rám a telefont.Néma gyereknek...

Főleg ha aggódik..

2019. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Felhivtad?! Na nalunk ki se adjak a telefonszamot. A terhesgondozonak nincs is. És én pl jártam úgy, hogy kérdeztem, néztem a doki szemébe... ES NEM VALASZOLT! Egyszerűen nem szólalt meg. Faképnél hagyott. Jó csak egy volt ekkora tahó de na. És ugye a leletet is csak hozzam vágják ajtó becsuk és van rajta egy csomó minden amit el se mondanak. A leletről tudtam meg hogy vasat kell szednem. Mert szóban nem mondták... pl. De ezt is már csak itthon, nyugiban olvastam át. Szóval jó neked ha meg telefonszám is volt meg meg válaszoltak is... 😃 mindegy én elengedtem. És a fontosabb vizsgálatokra a czeizelbe megyek. Megkerik az arat, de kapok is erte cserébe válaszokat. Olyat is amit eszembe se jutna megkérdezni.


Szóval ne gondold, hogy aki kérdez, az adott esetben tok kuka a helyszínen. Biztos olyan is van, de nem vagyunk egyformák. Nem szabad ezért senkit bántani.

2019. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és főként azoknak akik pontosan tudják mi megy az Sztk ba én néha már azt mondom,h.mért lepődnek meg azon,h.magas az ember vérnyomása katasztrófa ami ott megy.Ráadásul már azzal kezdték nálam,h.nem találták a kiskönyvemet amit nem sokkal elötte adtam be..Ez már elég is volt.Biztos tovább küldtek volna,azt mondták minden rendben a picivel ennek örültem a legjobban..De igen visszagondolva ez jutott eszembe,h.ezt mondta a doki és gondoltam megkérdezem itt hátha volt valaki hasonló helyzetbe..Köszönöm😊
2019. okt. 11. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!