Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet, hogy második terhess...

Létezhet, hogy második terhességem már 5 hetesen látszik a hasamon?

Figyelt kérdés
Elég vékony alkat vagyok, 48 kg és 160 cm. Alapból a hasam teljesen lapos, ha odlalrol néztem a tükörben akkor mintha egy teljesen szabályos függőleges egyenes csík. Most a második babámmal vagyok 5 hetes terhes, és alul a hasam picit előre domborodik, és még csak behúzni sem tudom. Létezhet, hogy ez már terhes poci?

2019. okt. 11. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2019. okt. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem, inkább puffadás. A "baba" (inkább petezsák) kb. akkora, mint egy almamag, hogy látszana már attól nagyobbnak a has.
2019. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
De végül is lehetséges, ha valaki tényleg nagyon vékony, nem? Úgy értem, nem "a baba", hanem a vérbőség, megnövekedett méh, stb miatt. Plusz a puffadás, persze.
2019. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is olyanokra gondoltam, amiket az utolsó írt, tudom, hogy a baba akkora mint egy szem rizs.
2019. okt. 11. 11:00
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
De 5 hetesen még a méh sem növekszik meg. Puffadás lesz az ;)
2019. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Kizárt! Tudod te mekkora 5hetesen? Olvass már utána!
2019. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Hiába olvas utána, kedves utolsó. Én így láttam magamon. Ha puffadás, ha nem az oriasi pocakom azóta is óriási. Most voltam cukorterhelésen és kB 2szer akkora hasam volt, mint akik ott voltak. Persze jött az, hogy ikrek? Szóval érdekes dolog ez. Én is éreztem /láttam, hogy nagyobb a hasam.
2019. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs minek látszódni ennyi idős terhesen. Menstruáció idején is puffad a nők hasa, akkor is nagyobb sok nő hasa, mégsem terhes. Szóval nyugi van, nem terhesség az, ami látszik!
2019. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, igen. Nekem a 3.terhesség látszott nagyon korán. Nem a baba, hanem a terhesség, tehát jól is fogalmazott a kérdező. Olyan mértékű volt a puffadás, ami nekem soha életemben nem volt jellemző, kizárólag terhesen. Így egyértelműen ez volt az oka, ez látszott. Aki ismert, meg is kérdezte, mert én is kb 2 dimenziós vagyok oldalról nem-terhesen. A méh is duzzadt, nem a benne lévő embrió-kezdemeny nyomja ki, hanem egész egyszerűen felpuhul és kicsit más a hasad tapintása is, ehhez jön a relaxin miatti gázososdás és kis vizenyő is előfordul. Plusz diszkomfort érzés is társulhat hozzá, nekem olyasmi érzés volt, mintha nem lennék képes behúzni a hasam. Furcsa megfogalmazni, de mind a három esetben ez az érzés volt, csak minden babánál egyre korábban kezdődött. 8-9 hetesen kicsit kisebb lett a hasam a puffadás elmúlta miatt. 12 hetesen pedig újra látszott.
2019. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, utolsónak különösen :)
2019. okt. 11. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!