Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi csíkok megelőzésére...

Terhességi csíkok megelőzésére van olyan krém, ami jól beszívódik és tényleg beválik?

Figyelt kérdés
DM-ben vettem a viszonylag olcsó olajat, de nem szívódik be, tönkretette a ruhámat és viszket tőle a bőröm. 6-7000 forintos terméket viszont nem szeretnék venni, ha nem feltètlenül jobb.

2019. okt. 11. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

100%os shea vaj.

Igaz ez is nehezen fog beszívódni,es erdemes egy "otthoni" pólót fel venni utàna ( furdes utan kend be) de ennél jobb nincs. A többi meg genetika...

2019. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajlamos vagy rá, akkor elefántkakit is kenhetsz rá, úgy is ki fog jönni. A kenceficék maximum hidratálnak, de nem akadályozzak meg a striásodast.
2019. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én rossmannos "Mamas Babydream testápoló krém"-et használok, nem drága és kellemes az illata. Előtte én is olajjal próbálkoztam, de hasonló problémákkal szembesültem mint te. 39+1 hetesen egy csíkom sincs, bár nem is extrém nagy a hasam. De én is úgy hallottam inkább függ a genetikai adottságoktól, hogy valakinek csíkos lesz a hasa. Viszont anyukámnak és a nővéremnek is lettek csíkjaik, szóval mindenképp akartam megelőzésként kenegetni. Esetleg próbáld ki te is ezt a testápolót, hátha neked is jobban beválik. [link]
2019. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megvettem a drága bio oilt, kentem ezzel, kentem azzal, lópikulát sem ért, 32. hét után csíkos lettem. Ha tehetném, most inkább kollagént szednék az elejétől.
2019. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Így van, kollagén plusz nagyon nagyon fontos, hogy a folyadékra oda figyelj, minél hidratáltabb a bőröd, annál rugalmasabb.
2019. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a shea vajat mondanám. Nekem egy csíkom se lett pedig hajlamos vagyok rá.
2019. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én shea vajjal kentem mégis olyan lettem mint egy tigris :P
2019. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A genetikádon múlik. Egyébként én is végig kentem magam stria elleni olajjal, de nekem azért nem lettek striáim mert jó a genetikám. Mamának, anyának se volt, tesómnak se, és nekem se.
2019. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben lattam mandulaolajat, allitolag az a legjobb, de draganak talaltam, igy nem vettem. Kokuszolaj van itthon, ezt hasznalom, mar amikor eszembe jut :))
2019. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Genetikán múlik.


(én is shea vajjal kentem, rengeteg csíkom lett)

2019. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!