Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti 23 éves lányként megtartaná...

Ti 23 éves lányként megtartanátok a terhességet egy 35 éves drogfüggő, munkanélküli fiútól, akinek már van egy 6 évese, akivel nem foglalkozik?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok, nincs munkám, nem is volt, csak egyszerűen összejöttem egy fiúval, terhes lettem tőle. 4 hetes vagyok, most lett pozitív a teszt.


Van már neki egy másik nőtől gyereke, akit nem nevel, a nőt meg egyenesen gyűlöli, réges rég külön vannak.


Családom, barátaim szerint óriási hibát követnék el ha megtartanám egy ilyen embertől, 23 évesen, munkaviszony nélkül, diákként, ráadásul sajnos drogos is... (speed, eki, fű, mindent tol, úgy értsd!).

Mit tennétek?



2019. okt. 11. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/136 A kérdező kommentje:
A fiúnak gyakorlatilag pitibűnözesből van pénze, ez lemaradt... (dílerkedes)
2019. okt. 11. 19:26
 2/136 anonim ***** válasza:
88%

Eleve soha életemben nem feküdtem volna le drogossal. Még füvessel sem.


Nem tartanám meg a gyereket. Ilyen embertől?? Emberileg és fizikailag is egy hatalmas nulla. Ráadásul szegény baba vagy egészséges lenne, vagy nem.

2019. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/136 A kérdező kommentje:
Azt értem én, de attól félek, hogy az abortusz után esetleg nem lehet teherbeesni... Mondjuk ez is megszakítással jött létre, elméletileg minden rendben van velem, simán lehet gyerekem... (orvos szerint, évente járok vizsgálatokra).
2019. okt. 11. 19:28
 4/136 anonim ***** válasza:
22%
Megtartanám ha már voltam olyan buta hogy nem védekeztem és egy ilyen emberrel kezdtem. Nem a gyerek tehet a ti, főleg a te butaságodról.
2019. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/136 anonim ***** válasza:
83%

Ha abortusz után nem lehetne gyereked, nem lenne itt sem olyan kérdés, hogy 5-6-dik abortuszra elmehet e az illető. Hoztál egy rossz döntést, most lehetőséget kapsz még helyrehozni. Majd ha lesz igazi, akkor valószínűleg sokkal jobban átgondolod ezt a dolgot.


Mindjárt jönnek az életvédők, de ők a mennyiségre mennek, ahigy írta egy hozzászóló, hogy mi lesz a gyerekkel, az őket nem érdekli

2019. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/136 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én magam is érzem, hogy qrva nagy hibába estem bele. Mindenki üvöltve, idegbajt kapva fogadta a hirt.
2019. okt. 11. 19:33
 7/136 anonim ***** válasza:
89%

Ettől ne félj. Ezt csak azért mondják, mert kötelező, hogy ne terhelje a kórházat felelősség. Soha a büdös életben nem láttam olyat, hogy valaki meddő lett abortusztól.


Eleve, ha elhal a terhesség akkor is ki kell kaparni. Na meg gyógykaparás is létezik.

2019. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/136 anonim ***** válasza:
88%
Miből nevelnéd fel a gyereket? A pasira nyilván nem fogsz tudni számítani. Te magadat se tudod eltartani. Szüleid tudnak segíteni?
2019. okt. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/136 anonim ***** válasza:
75%
Ja igen, a magzatvédőkkel ne foglalkozz. Őket annyi érdekli hogy valaki megszületik, az már nem, hogy esetleg végig szenvedi az életet.
2019. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/136 anonim ***** válasza:
85%

Nem tartanám meg.


De össze sem álltam volna drogos bűnözővel.

2019. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!