Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti 23 éves lányként megtartaná...

Ti 23 éves lányként megtartanátok a terhességet egy 35 éves drogfüggő, munkanélküli fiútól, akinek már van egy 6 évese, akivel nem foglalkozik?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok, nincs munkám, nem is volt, csak egyszerűen összejöttem egy fiúval, terhes lettem tőle. 4 hetes vagyok, most lett pozitív a teszt.


Van már neki egy másik nőtől gyereke, akit nem nevel, a nőt meg egyenesen gyűlöli, réges rég külön vannak.


Családom, barátaim szerint óriási hibát követnék el ha megtartanám egy ilyen embertől, 23 évesen, munkaviszony nélkül, diákként, ráadásul sajnos drogos is... (speed, eki, fű, mindent tol, úgy értsd!).

Mit tennétek?



2019. okt. 11. 19:25
 91/136 anonim ***** válasza:
91%

Pont ezt akartam mondani, a genetikai vizsgálat a down szindróma és más genetikai betegségekre jók.

A drogok okozta bajok sajnos mások :(

2019. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/136 anonim ***** válasza:
77%
Ez a kerdes vagy kamu,vagy pedig olyan idiota kerdezo amilyet meg fold a Hatam nem hordott! Meg neki all feljebb,meg o pattog ha valaki normalis valaszt ir neki hogy ekkora s*fej hogy lehetett hogy vedekezes nelkul egycsoves drogos ferfival lefekszik,es.most meg o vergodik hogy teherbe esett ! Kislany igy jartal .... Majd next time,jobban meg nezed.kinek lokod szejjel magad 🙄😏
2019. okt. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/136 A kérdező kommentje:

#92 nem kamu a kérdésem! Kivanom, hogy Te soha a budos eletbe ne kerülj ilyen qrva szar helyzetbe mint most en vagyok... bár őszintén, megerdemelnéd! Es ne aggódj, létezik karma! Szerintem fogd vissza magad es Ne ítélkezz, nehogy te itéltess!


Okos, jószivű lány vagyok állítólag, talan pont ennek iszom most a levét is: nehezen tudok nemet mondani egy kezdődő életre..


Többieknek: lehet, marad a baba, kedden megyek orvoshoz, ott átbeszélunk mindent. Ha túl kockazatos, akkor inkabb az abortusz.

2019. okt. 13. 09:58
 94/136 anonim ***** válasza:
71%
es mibol fogod eltartani?😊 a gyesbol+csaladi?🙄
2019. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/136 A kérdező kommentje:
Az mar az en dolgom, miből nevelem fel, ha marad! Egyébként 2020. Júniusában végzem az egyetemmel, járna a diplomás Gyed is....
2019. okt. 13. 10:28
 96/136 anonim ***** válasza:
68%
92 es vagyok! Hat "koszi"a kivansagodat,de en nem leszek ilyen helyzetben a karmadat meg visza utasitom koszi nem Kell 😏 senki nem kenyszeritett teged ilyen helyzetben ez sajat magadnak koszongessed,kulomben meg ha okos lany lennel, veletlenul se kerultel volna ilyen szituba 🙄
2019. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/136 anonim ***** válasza:
80%

Elég nagy képed van ahhoz képest, hogy ilyen szar helyzetben vagy.

Diplomás gyed... jah, meg lakni is kellene, meg rezsit fizetni meg majd dolgozni vhol... de hát mit várunk tőled? Nyilván nem fogod realisan látni a helyzeted...

2019. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/136 A kérdező kommentje:

Utolso , ennél százezerszer szarabb élethelyzetben váltak már nők anyákká... ennyit erről!


50-50% hogy megtartom, vagy elvetetem! Kedden orvossal atbeszelunk mindent es élni fogok egy genetikai vizsgálattal is, kerül amibe kerül! Megcsinálom! Ha az negatív lesz (azaz nincs semmi probléma), akkor elkezdek gondolkodni a további teendőkön, hogyan oldom meg a kislány/kisfiú érkezését.

2019. okt. 13. 15:36
 99/136 anonim ***** válasza:
80%
Felnek, h vmi baja lesz a gyereknek a sok drogtol. Es ez az elso szempont, minden mas ezutan jon!
2019. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/136 anonim ***** válasza:
66%
Amugy sztem is full kamu a kerdes.
2019. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!