Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti 23 éves lányként megtartaná...

Ti 23 éves lányként megtartanátok a terhességet egy 35 éves drogfüggő, munkanélküli fiútól, akinek már van egy 6 évese, akivel nem foglalkozik?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok, nincs munkám, nem is volt, csak egyszerűen összejöttem egy fiúval, terhes lettem tőle. 4 hetes vagyok, most lett pozitív a teszt.


Van már neki egy másik nőtől gyereke, akit nem nevel, a nőt meg egyenesen gyűlöli, réges rég külön vannak.


Családom, barátaim szerint óriási hibát követnék el ha megtartanám egy ilyen embertől, 23 évesen, munkaviszony nélkül, diákként, ráadásul sajnos drogos is... (speed, eki, fű, mindent tol, úgy értsd!).

Mit tennétek?



2019. okt. 11. 19:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/136 A kérdező kommentje:
Négyes, ha már ekkora rosszindulatú vagy, hogy itt terhelsz engem egy amugyis szar helyzetben lévő fiatal lányt, akkor qrvára remélem, segítesz nekem anyagilag, és fizikailag is gyereket nevelni, ugyanis előreláthatólag szinte 99%, hogy egyedülálló anya leszek ha megtartom.
2019. okt. 11. 19:36
 12/136 A kérdező kommentje:
A pasi amúgy kijelentette a két csík láttán, hogy azt csinálok amit akarok, de neki nincs pénze, Ő nem fog fizetni gyerektartast, hisz munkája sincs.
2019. okt. 11. 19:38
 13/136 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor meg főleg.
2019. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/136 anonim ***** válasza:
65%
7es, én láttam. Olvass utána az Asherman szindrómáról.
2019. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/136 anonim ***** válasza:
62%

Négyes, ha már ekkora rosszindulatú vagy, hogy itt terhelsz engem egy amugyis szar helyzetben lévő fiatal lányt, akkor qrvára remélem, segítesz nekem anyagilag, és fizikailag is gyereket nevelni, ugyanis előreláthatólag szinte 99%, hogy egyedülálló anya leszek ha megtartom.


Miért? Én kényszerítettelek a felelőtlen szexre egy drogossal? Nem hinném. És miért lennék rosszindulatú? mert őszinte vagyok? Bizonyos inteligencia felett tudják az emberek hogy a megszakítás nem védekezés, így csak akkor alkalmazzák ha nem gond ha összejön a gyerek. Aki nem akar gyereket normálisan védekezik.

2019. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/136 anonim ***** válasza:
92%

Ezelott 4 evvel, 20 evesen, nekem is volt egy drogos pasim. (szexpartner) o 32 eves volt, ugyanilyen munkanelkuli, drogos, pokeres.. nagyon jokat buliztunk egyutt es nagyon jo volt egyutt, de tudtam hogy soha nem lesz ebbol semmi komoly . kb fel evet tartott a dolog. Nekem azota 2 eves kapcsolatom van egy normalis ferfival es mernoki diplomat szereztem.

Ezzel csak azt akarom mondani hogy egy szorakozas miatt ne rontsd el a jovodet. En alapjaraton abortusz ellenes vagyok, de most nagyon aterzem a helyzeted. Szerintem tedd ahogy jonak latod, de ne rontsd el a jovod, olyan fiatal vagy meg..

2019. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/136 A kérdező kommentje:
14-es, lődd már le magad! Anyámnak 2 abortusz után jöttem én, aztán a húgom, képzeld! Baromira NEM erre van szükségem, hanem ÉSSZERŰ tanácsokra vagy így, vagy úgy! Ha megtartanátok, akkor mégis hogy a jó életbe kiviteleznétek az egész felnevelését úgy, hogy a világon SENKI nem áll mellettetek ebben az esetben, mert nem tartják jó ötletnek! ha meg nem, akkor miért nem! Ennyire van szükségem és NEM a Te szánalmas kis riogatásaidra!
2019. okt. 11. 19:48
 18/136 anonim ***** válasza:
62%

Tökéletesen tisztában vagyok a legtöbb szindróma jelentésével, gyanítom jobban, mint mások.


Egyetlen hiba miatt nem kell, hogy tönkre tegye az életét, a kisbaba életéről nem is beszélve.

2019. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/136 A kérdező kommentje:

Nekem egészen idáig egyenesben volt az életem. Amint megszületik, borul az egész, egyetemnek annyi, munkám jó ideig nem lesz, a pasi ezer százalék, hogy nem marad meg mellettem, eddig is csak szórakozásnak indult az egész! Ugyanakkor lesz egy szeretett gyerekem... De nem biztos, hogy egészséges lesz.


Ha nem tartom meg, marad minden a régiben, és ismerkedhetek tovább, tanulhatok tovább, de nem lesz egyelőre gyerekem sajnos... egyelőre ezek az érvek

2019. okt. 11. 19:53
 20/136 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, ne hisztizz mint egy 5 éves. Aki akarja megoldja, te nem akarod. Akkor rohanj abortuszra ennyi. Nők ezrei megoldották rosszabb körülmények között is a gyerek felnevelését, bár ők akarták. Az meg hogy anyádnak volt 2 abortusza és terhes lett utána az egy dolog. Az én ismerősöm meg egy missed ab után nem tudott többé teherbe esni, mert a kaparás után Asherman szindrómája lett. Ez is szerencse kérdése. És ez nem az őskorban volt, hanem 5 éve.


Amúgy járna neked a diplomás gyed és a családi, gondolom anyádék se pakolnának ki a házból, a pasit beperelhetnéd gyerektartásért, az egyetemen halaszthatnál és mikor a kicsi 1-másfél éves lenne visszamehetnél befejezni, vagy egyéni tanrenddel akár hamarabb is. Tehát lehetőséged lenne, bár igaz ahhoz akarni is kéne ezt a gyereket.

2019. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!