Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti 23 éves lányként megtartaná...

Ti 23 éves lányként megtartanátok a terhességet egy 35 éves drogfüggő, munkanélküli fiútól, akinek már van egy 6 évese, akivel nem foglalkozik?

Figyelt kérdés

Tanuló vagyok, nincs munkám, nem is volt, csak egyszerűen összejöttem egy fiúval, terhes lettem tőle. 4 hetes vagyok, most lett pozitív a teszt.


Van már neki egy másik nőtől gyereke, akit nem nevel, a nőt meg egyenesen gyűlöli, réges rég külön vannak.


Családom, barátaim szerint óriási hibát követnék el ha megtartanám egy ilyen embertől, 23 évesen, munkaviszony nélkül, diákként, ráadásul sajnos drogos is... (speed, eki, fű, mindent tol, úgy értsd!).

Mit tennétek?



2019. okt. 11. 19:25
 81/136 anonim ***** válasza:
93%
Mire eljutsz oda, hogy kiderül egészséges a magzat addigra nem is lesz más választásod mint megtartani.
2019. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/136 anonim ***** válasza:
77%
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2019. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/136 anonim ***** válasza:
40%

A semmire ne szülj gyereket, nem tudsz pasizni mellette, kire hagyod, Anyukádnak szülöd? Bármi lesz a Te felelősséged lesz a gyerek. Viselkedési, tanulási zavarok stb... Te fogsz bejárni oviba, suliba, mert csak a szülőnek adnak tájékoztatást, Anyukád nem mehet helyetted.

Hallgass inkább azokra akik használók voltak,nagyon jókat irtak!!!

2019. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/136 anonim ***** válasza:
38%

Aztán ki tartja majd el ha se te se a pasi nem fogja???

Remélem anyádék nem fogják mert baromira nem korrekt amit csinálsz, a helyükben biztos nem engedném kihasználni magam

2019. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/136 A kérdező kommentje:
#84 fogalmam sincs, de ma már ezerszer higgadtabban kezelem a dolgot, mint tegnap! Meglátom, alszom rá még mindig ... ma már nem csak és kizárólag az abortuszt látom megoldásnak mint tegnap, örülj inkább ennek!
2019. okt. 12. 18:17
 86/136 A kérdező kommentje:

Hiszen pont te írtad azt hiszem, hogy "ha már ekkora felelőtlen voltam, hajra, neveljem fel". Tessék, most elkezdtem gondolkozni a Te "tanácsodon" is! Mostmar az a bajod, hogy már nem kizárólag az abortusz mellett állok?


Ha a rosszindulat fájna, te már nem élnél barátom. Ha elvetetem, az a bajod, ha mégis vállalom és megszülök 9 hónap múlva, akkor azért a hisztérikád.

2019. okt. 12. 18:20
 87/136 anonim ***** válasza:
87%

Az itteniek baromi rosszindulatúak!

0%-ban hasznos az én válaszom, amit írtam, normális hangnemben tanácsokat adva, míg aki pl pár fej fogós szmájlit írt az 40 valahány százalékban?

Nagyon gáz amit csináltok, mindenkibe csak beleköttök. Legalja.

Kérdező, ezt a vizsgálatot kérdezt meg mihamarabb a nőgyógyásztól, illetve hogy mit lehetne tenni. :) és sok sikert.

2019. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/136 anonim ***** válasza:
100%

Utána néztem. A 12.héttől már végeznek komplett genetikai szűrést. És a magzatot a 18.-20.héten is el lehet vetetni ha igazoltan beteg.

[link]

Nagyokosok. Mert bepofázni nagyképűen könnyebb mimt segítséget nyújtani mi? Bele rúgtok a földön fekvőbe is!

2019. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/136 anonim ***** válasza:
79%
Azt marhára nem én írtam.... én az abortusz mellett vagyok, igen tudom egy mocsadék , kegyetlen szar vagyok, akkor is azt mondom , hogy a "fogalmam sincs"-re hiba bevállalni. A szüleid kibuktak, a pai drogos és nem is akarja.. te az életben nem dolgoztál, nincs semmid...normális ellátást nem fogsz kapni, és a gyerek egy csomó kötöttséggel jár, pl.hogy nem tudsz bármilyen műszakban dolgozni, kisgyerekkel eleve sok helyre fel se vesznek, vagy ha spkat betegeskedik,kirúgnak... ezekkel nem árt tisztában lenni. De végül is te tudod,nem én cseszem el az életem.
2019. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/136 anonim ***** válasza:
100%
A genetikai vizsgálat csak genetikai eredetű hibákat mutat ki. Azt, hogy a drogtól pszichopátiás problémái lesznek, még a születés után is hónapokig-évekig (!) nem tudják diagnosztizálni.
2019. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!