Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok ha terhesség előtt...

Lányok ha terhesség előtt magzatkárositó gyógyszert szedtetek, elvégeztetnétek valami speckó genetikai kivizsgálást? Egyáltalán a genetikai tesztek ezeket kimutatjak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 12:08
 1/4 A kérdező kommentje:
a gyógyszer abbahagyása utan egy hónap pihenést javasoltak a betegtajekoztatoban, amerikai oldalakon pár nap alatt kiürül, de ott is egy honap, max 3. itt 2 doki félévet mondott. én 7 hónap mulva estem teherbe.
2019. okt. 12. 12:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincsenek tesztek előre. Azt ki lehet mutatni gondolom, hogy a véredben van-e még, de más hatást nem. Plusz ha azt írják, hogy 1 hónappal utána már oké, akkor 7 hónapon kár rágódni.

Genetikai vizsgálat meg ahogy a nevében benne van, genetikai eltérést mutatnak ki. A magzatban már csak akkor amikor élő. 12-18 hetesen.

2019. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben nem mennék sehova.

Ha jól értem, javallatok: 3 hónap, 6 hónap.

Te meg 7 hónap múlva estél teherbe.

2019. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, en is igy gondoltam, meg persze majd megkérdezem a védőnőt, nőgyógyászt még egyszer a biztonság kedvéért, hogy tutira nyugodt legyek :)
2019. okt. 12. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!