Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgásnak ez normális?

Magzatmozgásnak ez normális?

Figyelt kérdés
31 hetes km vagyok, a babucim alapvetően is aktív, de most eléggé hullámzik a hasam, illetve mintha nagyon gyorsan sokszor egymás után rúgott volna. Előtte is sokat fészkelődött egy óráig. Volt ilyen másnak is? Ugye nem epilepsziás roham vagy ilyesmi?

2019. okt. 12. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi hetesen ez normális. Én is gondoltam ilyenekre mint te, utána meg attól rémülten meg, hogy nem mozgott. Nagyon változó volt. Minél nagyobb volt többször és hosszabb ideig volt aktív.
2019. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt elfelejtettem, hogy ez az érzés attól is lehet amikor csuklik. Gyors ritmusos mozgás,mintha ütemesen rúgna, de ilyenkorcsuklik. Természetes folyamat.
2019. okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ez nem csuklás volt, azt is szokott szinte minden nap, de az enyhébb. Ezek nagy ritmusos rúgások voltak, ahol az ultrahang szerint volt pár napja a jobb lába.
2019. okt. 12. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fejletlen még az idegrendszerük. Megszületésuk után is lesz ilyen, mikor akaratlanul megránganak, alvás közben fel is riadhatnak erre. Semmi gond. :) Meg hát egyre szukosebb a hely es ficereg.
2019. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!